سعید کریمی دبیر ائتلاف کاندیداهای مستقل استان البرز شد

1400/02/22 - 11:51

طی حکمی از سوی حسین رمضانی خردمردی، سعید کریمی، استاد دانشگاه و فعال سیاسی استان البرز، برای سومین بار دبیر ائتلاف کاندیداهای مستقل استان البرز شد.

 
به گزارش روابط عمومی ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور، طی حکمی از سوی حسین رمضانی خردمردی، دبیرکل ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور، دکتر سعید کریمی به عنوان دبیر ائتلاف کاندیداهای مستقل استان البرز منصوب شد.

رمضانی خردمردی در این حکم با تأکید بر این که مشارکت حداکثری و حضور فعال آحاد مردم در انتخابات، قوام‌بخش جمهوریت نظام اسلامی و مورد تأکید مؤکد و همیشگی مقام معظم رهبری و از اهداف نظام جمهوری اسلامی و ستاد انتخابات کشور بوده و تلاش برای ایجاد رونق مضاعف در عرصه‌های انتخاباتی، از وظایف هر ایرانیِ متعهد و دلسوز است، به سعید کریمی مأموریت داد تا با انتصاب دبیران ائتلاف در حوزه‌های انتخابیه ششمین انتخابات شوراهای شهر آن استان و رایزنی با داوطلبان نمایندگیِ شورای شهر، کاندیداهای مستقل واجد شرایط را به عنوان نامزدهای مورد نظر ائتلاف کاندیداهای مستقل، شناسایی و برای گزینش نهایی به  دبیرخانه مرکزی ائتلاف معرفی کند و امور اطلاع‌­­­رسانی و تبلیغات ائتلافی اعضا را، در چارچوب قانون و معطوف به «اعتلای مشارکت آگاهانه شهروندی» و «ایجاد شور انتخاباتی»، ساماندهی و مدیریت نماید.

در حکم انتصاب دبیر ائتلاف کاندیداهای مستقل استان البرز «حریت و آزادگی، شجاعت، تقوای سیاسی، آزاداندیشی، اعتدال و قانون‌مداری و شفافیت و پاسخگویی»، به عنوان شاخص­‌های مستقل بودن کاندیداهای انتخابات شورای شهر ذکر شده است.

شایان ذکر است دکتر سعید کریمی، استاد دانشگاه و فعال سیاسی استان البرز در انتخابات‌های شورای شهر پنجم در سال ۱۳۹۶ و مجلس شورای اسلامی یازدهم در سال ۱۳۹۸ نیز به عنوان «دبیر ائتلاف کاندیداهای مستقل استان البرز» فعالیت کرده و برای سومین بار است که مسئولیت دبیری ائتلاف کاندیداهای مستقل استان را عهده‌دار می‌شود.


فرستاده شده در ائتلاف کاندیداهای مستقل پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر،ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور،ائتلاف کاندیداهای مستقل ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر،اخبار،انتخابات شوراها،شوراهای ششم | بدون نظر

ارسال نظر


Check Google Page Rank