جواب انتخاباتی مشاور لاریجانی به اصلاح طلبان

                          جواب انتخاباتی مشاور لاریجانی به اصلاح طلبان                    منصور حقیقت‌پور گفت: نیروهای اصلاح‌طلب مطلقاً رأی نمی‌آورند و به همه شکل خواهند باخت.

 شخصیت نزدیک به لاریجانی درباره اصرار اصلاح‌طلبان بر عدم حمایت از لاریجانی گفت: «اصلاح‌طلبان به دنبال بازی دو سر باخت هستند. آنها در ائتلاف با آقای روحانی باختند و حالا که می‌خواهند مستقل بیایند بازهم خواهند باخت؛ زیرا مردم هیچ اقبالی به آنها نشان می‌دهند و نامزدهای اصلی آنها هم نمی‌توانند از فیلتر شورای نگهبان عبور کنند و نیروهای دست دوم آنها هم مطلقا رأی نمی‌آورند و آنها به همه شکل خواهند باخت».

این فعال سیاسی درباره حضور لاریجانی در انتخابات هم گفت: «جالب است که اصلاح‌طلبان در شرایطی سخن از حمایت یا عدم حمایت از روحانی سخن می‌گویند که اصلا هیچ علامتی بر حضور آقای لاریجانی در انتخابات دیده نمی‌شود. من مرتب با آقای لاریجانی ارتباط دارم و در تمام این مدت هیچ نشانه‌ای دال بر نامزد شدن او ندیده‌ام. پس اصلاح‌طلبان بیهوده ناز و عشوه نیایند که از لاریجانی حمایت نمی‌کنیم. اتفاقا هیچ کس هم از آنها درخواست حمایت نکرده است».

او درباره حضور اصلاح‌طلبان در انتخابات تصریح کرد: «اصلاح‌طلبان اگر هنوز به انقلاب باور دارند باید در انتخابات شرکت کنند. ممکن است اگر اصلاح‌طلبان عرصه را تنگ ببینند به سمت تحریم بروند. شرکت‌نکردن هر یک از نیروهای سیاسی در انتخابات هزینه امنیتی برای کشور دارد و امیدوارم اصلاح‌طلبان حداقل راضی به تحمیل هزینه‌های امنیتی به کشور نباشند».

حقیقت‌پور در پایان درباره مظلوم‌نمایی‌های اصلاح‌طلبان در هر انتخابات گفت: «من واقعا متوجه نمی‌شوم که چرا اصلاح‌طلبان در هر انتخابات و وقتی احساس می‌کنند سبد رأی‌شان خالی است، دست به مظلوم‌نمایی می‌زنند؟ اصلاح‌طلبان بگویند در آن بیست‌سالی که کشور را در اختیار داشتند، چه کردند؟ اکنون هم اگر توانایی دارند، برنامه دارند و حرفی برای گفتند دارند برای کمک به کشور راه‌حل‌هایشان را ارائه دهند نه آنکه مدام بگویند فلان دولت باعث وضعیت فعلی است و از بار مسئولیت شانه خالی کنند و در بزنگاه انتخابات هم ردصلاحیت‌ها را بهانه‌ای برای رأی نیاوردنشان کنند».

منبع: مثلث‌آنلاین

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.