سخنگوی ستاد ایران نو منصوب شد

1388/02/24 - 14:32

رئیس ستاد ایران نو، طی حکمی، مهدی ترحمی، معاون علمی ـ راهبردی ستاد ایران نو را با حفظ سمت به عنوان سخنگوی ستاد ایران نو منصوب کرد.
حسین رمضانی خردمردی، در این حکم، با اشاره به اهمیت شفاف سازی مواضع، طرح ها و برنامه های ستاد، تبیین مواضع و پاسخگویی شفاف به اصحاب رسانه را از وظایف سخنگوی ستاد برشمرد.

رمضانی خردمردی، روز گذشته با اعلام کاندیداتوری کاندیدای فرضی انتخابات ریاست جمهوری با شعار «رئیس جمهور ایرانیان؛ گزینه ای برای همه»، از تعیین سخنگوی ستاد و تبیین شعار و برنامه های کاندیدای فرضی انتخابات ریاست جمهوری، در یک کنفرانس خبری خبر داده بود.

به گزارش سایت ایران نو، متن حکم انتصاب ترحمی به این شرح است:

بسمه تعالی

جناب آقای مهدی ترحمی
معاون علمی ـ راهبردی ستاد ایران نو

نظر به تعهد، شایستگی و سوابق ارزنده علمی و مدیریتی شما، به موجب این حکم، به سمت “سخنگوی ستاد ایران نو” منصوب می شوید.

ضروری است با توجه به اهمیت شفاف سازی مواضع، طرح ها و برنامه های ستاد، با هماهنگی و اشراف کامل، به تبیین مواضع و پاسخگویی به اصحاب رسانه بپردازید.

امید است با توانمندی جنابعالی، ستاد ایران نو بتواند با تشریح کامل پنج طرح «به کارگیری نماد صلح در دیپلماسی هسته ای ایران»، «اومانشهر»، «رئیس جمهور ایرانیان» «وزارت خانواده» و «اتحادیه کشورهای وارث تمدن ایرانی»، مروج طرح ها و برنامه های جامع و نوینی در عرصه فعالیت های انتخابات ریاست جمهوری بوده و بدین طریق، زمینه ساز اعتلا و کارآمدی هر چه بیشتر رئیس جمهور منتخب شویم.

با آرزوی توفیق روزافزون
حسین رمضانی خردمردی
رئیس ستاد ایران نو (۱۴۰۴)


مربوط به:،
فرستاده شده در اخبار،انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری،انتخابات ریاست جمهوری | بدون نظر

ارسال نظر


Check Google Page Rank