سنایی: ضرورت حضور نیروهای مستقل در انتخابات احساس می شود

1390/07/06 - 11:13

 دبیرکل فراکسیون اقتدار ملی با اشاره به نشست شورای مرکزی این فراکسیون در جلسه صبح دیروز گفت: فراکسیون بر این اعتقاد است که در انتخابات پیش‌روی مجلس نهم حضور «نیروهای میانه و مستقل» در کنار احزاب و گروه‌های دیگر ضرورت دارد.


دکتر مهدی سنایی، دبیرکل فراکسیون اقتدار ملی گفت: فراکسیون اقتدار ملی معتقد است برای انتخابات پیش روی مجلس نهم، حضور نیروهای میانه و مستقل در کنار احزاب و گروه‌های دیگر ضروری است.
سنایی در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس، در جمع خبرنگاران خاطر نشان کرد: یکی از موضوعات مورد بحث در این نشست، تشکیل کمیته کاندیداهای مستقل در مجلس و ارائه فهرست کاندیداهای مستقل است که می‌تواند مورد حمایت برخی از بزرگان نظام و کشور قرار گیرد.
وی در ادامه تصریح کرد: اعضای فراکسیون در این نشست تاکید داشتند که برگزاری انتخابات پرشور با حضور گرایش‌های مختلف مستقل، اصولگرا و اصلاح‌طلب و حضور حداکثری مردم در انتخابات می‌تواند به اقتدار ملی کشور و خنثی شدن توطئه دشمنان کمک کند.

* گفتنی است، “ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور” در سال ۱۳۸۶ برای اولین بار در انتخابات مجلس هشتم اعلام موجودیت کرد و با جذب ۷۱ عضو از ۱۶ استان و ۴۷ حوزه انتخابیه کشور از ۵ سفند ۱۳۸۶ تا پایان مرحله دوم انتخابات در اردیبهشت ۱۳۸۷ فعال و به راهیابی ۹ کاندیدای عضو این ائتلاف به مجلس شورای اسلامی انجامید و دکتر سنایی نیز تنها کاندیدای مورد حمایت این ائتلاف در حوزه انتخابی نهاوند بود. همچنین دومین «ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور» “در انتخابات مجلس نهم نیز” از چندی پیش فعال شده که اخبار آن از طریق همین سایت منتشر خواهد شد.


مربوط به:،،،
فرستاده شده در ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور،ائتلاف کاندیداهای مستقل مجلس نهم،انتخابات مجلس شورای اسلامی،انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی | بدون نظر

ارسال نظر


Check Google Page Rank