پیروزی قاطعانه مهندس نریمان، عضو ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور در بابل

1386/12/26 - 10:42

با پایان یافتن شمارش آرا در حوزه انتخابیه شهرستان بابل، محسن نریمان و علی کریمی فیروزجایی توانستند به مجلس شورای اسلامی راه یابند.محسن نریمان با کسب ۶۰ هزار و ۴۲۳ رأی به مجلس شواری اسلامی راه یافت.
دیگر منتخب حوزه انتخابیه شهرستان بابل، علی کریمی فیروزجایی از جبهه متحد اصولگرایان بود که از سوی مردم ۵۷ هزار و ۱۵۱ رای کسب کرد و به مجلس شورای اسلامی راه یافت.
حسینعلی قاسم زاده در ۳ دوره گذشته نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی بوده است.
در حوزه انتخابیه شهرستان بابل، ۱۹۲ هزار و ۶۶۷ رأی از مردم اخذ شد که ۱۸۷ هزار و ۹۱۰ رای، جزء آرای صحیح به شمار می‌رود.
با پیروزی قاطع مهندس نریمان، عضو ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور از حوزه انتخابی بابل، تعداد اعضای این ائتلاف مستقل و مردمی در مجلس شورای اسلامی به ۳ نفر افزایش یافت. پیروزی قاطع مهندس نریمان در حالی صورت گرفت که تا ساعاتی قبل از شروع تبلیغات رسمی، به دلیل عدم احراز صلاحیت این نماینده باسابقه، حضور ایشان برای مردم منطقه خواسته ای از دست رفته تلقی می شد.
با انتخاب مهندس نریمان، تعداد اعضای راه یافته ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور به مجلس شورای اسلامی به ۴ نفر افزایش یافت.
شایان ذکر است حسین رمضانی خردمردی، دبیر کل ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور، طی پیامی انتخاب مهندس نریمان را به ایشان و مردم منطقه تبریک گفت.


مربوط به:،،،،،،
فرستاده شده در ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور،ائتلاف کاندیداهای مستقل مجلس هشتم،اخبار،انتخابات مجلس شورای اسلامی،انتخابات هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی | بدون نظر

ارسال نظر


Check Google Page Rank