پورابراهیمی سرلیست ائتلاف کاندیداهای مستقل استان کرمان شد

1398/11/28 - 20:58

با رایزنی دبیر ائتلاف کاندیداهای مستقل استان کرمان، دکتر محمدرضا پورابراهیمی، نماینده فعلی مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، سرلیست ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور در استان کرمان شد.

به گزارش روابط عمومی ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور، دبیرخانه استان کرمان این ائتلاف با اعلام حمایت از محمدرضا پورابراهیمی و انتخاب ایشان به عنوان سرلیست ائتلاف کاندیداهای مستقل استان کرمان، از اعلام لیست ائتلاف کاندیداهای مستقل استان در روزهای آتی خبر داد.

منصور سعیدی، دبیر ائتلاف کاندیداهای مستقل استان کرمان در این باره گفت: به زودی فهرست اعضای ائتلاف کاندیداهای مستقل کرمان با سرلیستی دکتر محمدرضا پورابراهیمی، اعلام خواهد شد.

شایان ذکر است ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور که در سال ۱۳۸۶ در انتخابات مجلس هشتم اعلام موجودیت کرد، با تمرکز بر رهنمود مقام معظم رهبری مبنی بر عدم وابستگی نمایندگان مجلس به منابع قدرت و ثروت، بر ضرورت برخورداری نامزدهای انتخابات مجلس از استقلال فکری و عدم تعلق و تعصب جناحی و لزوم برنامه محوری در انتخابات تأ کید دارد.
این ائتلاف اخیراً از شعار خود با عنوان «به سوی بهترین ایران تاریخ (۵۰؛ ۵۰)» رونمایی کرد.


مربوط به:،،،،
فرستاده شده در ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور،انتخابات مجلس شورای اسلامی،انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی | بدون نظر

ارسال نظر


Check Google Page Rank