لیست مستقلین تبریز به زودی اعلام خواهد شد

1396/02/16 - 15:11

دبیر ائتلاف مستقلین اذربایجان شرقی از ارائه لیست مستقلین در چند روز آینده خبر داد و افزود: لیست مستقلین تبریز با ویژگی های واقع گرایی، غیر سیاسی و فراجناحی در چند روز آینده به مردم معرفی می شوند.

به گزارش پایگاه خبری شرح آنلاین، جمالی دبیر ائتلاف کاندیداهای مستقل استان آذربایجان شرقی افزود: ائتلاف کاندیداهای مستقل مصلحت شهری را بر منافع شخصی، و فراجناحی بودن را بر جناح بازی ترجیح می دهند و جایگاه شورای شهر را در غیر سیاسی بودن می دانند.
وی افزود: مستقلین شورای شهر تبریز با ایجاد “کمسیون فساد” از منافع عمومی مردم به طوری جدی حراست خواهند کرد، و گزارش منظمی را از طریق رسانه ها و شبکه های اجتماعی به اطلاع مردم خواهند رساند.
جمالی ایجاد تعادل در بین اعضاء شورا را از اهداف دیگر ائتلاف مستقلین عنوان کرد و افزود: از اهداف مهم مستقلین در شورای اسلامی پنجم تبریز ایجاد تعادل در بین اعضا و اجماع در توسعه متوازن شهری می باشد تا اینکه تبریز، شهر اولین ها- جایگاه اولین خود را بازیابد.


مربوط به:،،،
فرستاده شده در ائتلاف کاندیداهای مستقل پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر،ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور،انتخابات شوراها،شوراهای پنجم | بدون نظر

ارسال نظر


Check Google Page Rank