قالیباف: کاندیداهای با عقلانیت و میانه‌رو برنده انتخابات می‌شوند

1390/10/25 - 14:38

محمدباقر قالیباف شهردار تهران در مصاحبه‌ای با خبرگزاری فرانسه، پیش‌بینی کرد  «نامزدهایی که گفتمان آنها عقلانیت و میانه رویی است، پیروز خواهند شد». 

محمد باقر قالیباف پیش بینی کرد که، «نامزدهایی که گفتمان آنها عقلانیت و میانه رویی است پیروز خواهند شد». او در مصاحبه ای که اوایل این هفته در دفتر وی صورت گرفت گفت که اگر توانسته باشم به وضوح بیان کنم، مجلس آینده فاقد افراط و تفریط های مجلس در حال اتمام فعلی خواهد بود.

بخشی از این گفتگو به نقل از فرانس پرس به این شرح است:

محمد باقر قالیباف فرمانده پیشین نیروی هوایی سپاه پاسداران و نیروی انتظامی در سال ۲۰۰۵ کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری بود. قالیباف همان سال به عنوان شهردار منصوب شد و طبق بسیاری از گزارش ها و برآوردها عملکرد بسیار خوبی در تهران داشته است. کارآمد کردن خدمات، توسعه دادن پارک ها و بهبود زیرساخت های حمل و نقل برای تقلیل یکی از مشکلات اساسی شهر تهران – ترافیک بی نظم، فشرده و آلوده کننده- از جمله خدمات او است.او همچنین از شهرت خلبانی نیز برخوردار است، و برای حفظ مهارت های پرواز خود حداقل یکبار در ماه هدایت یک هواپیمای مسافری را بر عهده می گیرد.

بر اساس پیش‌بینی او نامزدهایی که میانه‌روی و عقلانیت در کلامشان وجود دارد، برنده خواهند شد. او در این گفت: مجلس آینده افراط و تفریط‌های مجلس قبلی را نخواهد داشت. شهردار تهران می‌گوید: مجلس نباید صحنه دعواهای جناحی باشد بلکه باید کشور را به سمت پیشرفت و توسعه ببرد.


مربوط به:،،،،،،
فرستاده شده در انتخابات مجلس شورای اسلامی،انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی | بدون نظر

ارسال نظر


Check Google Page Rank