به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، مهدی بازقندی امروز ظهر در نشست خبری خود با اصحاب رسانه افزود: در این انتخابات ائتلاف کاندیداهای مستقل در سطح کشور به طور جدی و هدفمند و برنامه محوری ورود نموده ، این ائتلاف خارج از رنگ و جناح‌ بوده تا مجلس انقلابی را شاهد باشیم .

وی افزود: تمامی برنامه های این ائتلاف در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و گام دوم انقلاب تبیین گردیده است .

افتخار این ائتلاف در حوزه مسئولیت اینجانب (استان خراسان رضوی) رایزنی با حداکثر کاندیداهای تایید صلاحیت شده یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی است که بهترین لیست ائتلاف مستقل از بین کاندیداهای مستقل و غیر جناحی که واجد شرایط بوده و ضمن برخورداری از جهادی بودن ، مردمی و پیرو خط امام و رهبری ، ۸ شاخص کلی حریت – آزادگی – شجاعت – تقوای سیاسی – آزاد اندیشی – اعتدال – قانون مداری و سلامت مالی ، بتوان با یاری خداوند متعال برای هر شهر شایسته‌ترین نفرات به عنوان لیست نهایی انتخابات معرفی ‌شوند که تعداد آن در خراسان رضوی ۱۸ نفر بوده که از این تعداد ۵ نفر از آنان در لیست ائتلاف کاندیداهای مستقل مشهد هستند.

دبیر ائتلاف کاندیداهای مستقل خراسان رضوی با بیان اینکه تمامی فعالیت‌های انتخاباتی این ائتلاف در سطح کشور و در ۱۲ حوزه انتخابی استان با برنامه مدون اجرا می‌شود، گفت: بعد از مصاحبه با کاندیداها و بررسی در شورای هماهنگی استان لیست نهایی بسته می‌شود.

در تمامی فعالیت‌های انتخاباتی ائتلاف کاندیداهای مستقل خراسان رضوی حرمت و احترام سایر گروه‌ها و احزاب در دستور کار بوده و توهین و تخریب رقیب را شایسته نمی‌دانیم.

بازقندی تصریح کرد: یکی از برنامه‌های ائتلاف مستقل در مجلس تاسیس وزارت خانواده است و با توجه به مواردی که در کشور قابل رویت است نقش بانوان در تامین مخارج زندگی و کمک‌خرج بودن همسرانشان دیده می‌شود؛ متاسفانه آمار طلاق و سن ازدواج رو به افزایش بوده و آسیب‌های زیادی بر خانواده‌ها تحمیل شده ، بیکاری و کودکان کار و اعتیاد نیز به وضوح قابل روییت است و می‌خواهیم با تشکیل وزارت خانواده حقوق مادام‌العمر بعلاوه بیمه را برای بانوان ایران از زمان عقد رسمی فعال کنیم.دبیر ائتلاف کاندیداهای مستقل خراسان رضوی با بیان اینکه از امروز که لیست نهایی تائید صلاحیت‌ها اعلام می‌شود طی فراخوانی از همه کاندیداهای تایید صلاحیت شده استان خراسان رضوی ثبت‌نام به‌عمل می‌آید.

ایشان ابراز داشتند : علاقه‌مندان به ثبت‌نام در ائتلاف کاندیداهای مستقل می‌توانند از طریق تلگرام به آی دی @e_m_k_r رزومه خود را ارسال تا بعد از بررسی برای مصاحبه با آنان تماس برقرار گردد .

افرادی که دسترسی به تلگرام ندارند از طریق سایت www.eatelaf.ir و یا لینک ثبت درخواست:

http://eatelaf.ir/

http://eatelaf.ir/درخواست-عضویت-در-ائتلاف/

ثبت نام نمایند .

مهلت ثبت نام تا شنبه مورخه ۹۸/۱۰/۲۸ اعلام شده است .

بازقندی گفت: به انضمام تاسیس وزارت خانواده دو برنامه تشکیل اتحادیه کشورهای وارث تمدن ایرانی و تاسیس مرکز ملی نظارت همگانی از برنامه های ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور است .