دبیرخانه ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور آغاز به کار کرد

1392/03/03 - 14:41

با نزدیک شدن به چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، دبیرخانه مرکزی « ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور» فعالیت رسمی خود برای عضو گیری از بین کاندیداهای مستقل حوزه های انتخابی سراسر کشور را آغاز کرد.

به گزارش دبیرخانه ائتلاف کاندیداهای مستقل، این تشکل سیاسی در برگیرنده نخبگانی از تمامی حوزه های انتخابیه کشور خواهد بود که با تکیه بر قانون اساسی و سفارشات امام راحل و مقام معظم رهبری مبنی بر عدم وابستگی نمایندگان به منابع ثروت و قدرت، قصد خدمت گزاری به عموم مردم را در شوراهای شهر و روستا داشته و در جهت پیشرفت شهرها و روستاهای مختلف ایران اسلامی گام برخواهند داشت.
بنا بر این گزارش، همفکری، انسجام و سازماندهی کاندیداهای مستقل در قالب یک ساختار سیاسی، از اهداف بلند مدت و همفکری و همکاری برای «رقابت جدی در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا» از مهمترین اهداف فعالیت این ائتلاف در انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا بیان شده است.
گفتنی است، این ائتلاف که اولین بار در سال ۱۳۸۶ در هشتمین انتخابات مجلس شورای اسلامی تأسیس شد، در نهمین دوره انتخابات مجلس نیز توانست با سیاستگذاری و برنامه ریزی دقیق و مبتنی بر اصول و محورهای اجرایی خود، فضای انتخاباتی کشور را رونقی مضاعف بخشد و در راهیابی ۲۲ نفر از کاندیداهای مستقل، از نقاط مختلف کشور به مجلس نهم سهیم باشد.
 


مربوط به:،،،،
فرستاده شده در ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور،ائتلاف کاندیداهای مستقل شورای شهر - دوره چهارم،انتخابات شوراها،شوراهای چهارم | بدون نظر

ارسال نظر


Check Google Page Rank