بیادی: لیست شورای «جمنا» را قبول نداریم و جداگانه لیست می دهیم/ همکاری با «جمنا» را تحریم کردیم

1396/02/20 - 12:05

لیست شورای اصولگرایان از طرف جمنا ارائه شده است، خیلی از گروه های اصولگرا این لیست را قبول ندارند.

حسن بیادی نامزد انتخابات شورای شهر تهران گفت: لیست شورای اصولگرایان از طرف جمنا( جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی) ارائه شده است، خیلی از گروه های اصولگرا این لیست را قبول ندارند و بیش از ۱۵ گروه مشغول بستن لیست جداگانه هستند.

دبیر کل جمعیت آبادگران ایران اسلامی در مصاحبه با خبرنگار عصر ایران ادامه داد:  ما یک لیست تحت عنوان ائتلاف آبادگران ۹۶ را ارائه خواهیم داد که در حدود ۶۰ نفر فرم تقاضا را تکمیل کرده بودند و در حال حاضر هم ۲۱ نفر از بین آنها انتخاب شد.

بیادی در پاسخ به این سوال که آیا رایزنی برای انتشار لیست هماهنگ شده و مناسب از جبهه اصولگراها انجام شده بود یا خیر اظهار کرد: افرادی از قبل قرارمدارهای خود را با جمنا گذاشته بودند. جمنایی که در واقع صرفا برای انتخابات ریاست جمهوری تشکیل شده و متشکل بودند از یک سری گروه های تمامیت خواه که تصمیمات اخیر خودشان را از پیش تعیین کرده بودند.
بیادی: لیست شورای «جمنا» را قبول نداریم و جداگانه لیست می دهیم/ همکاری با «جمنا» را تحریم کردیم

این فعال سیاسی اصولگرا افزود: جبهه جمنا در ریاست جمهوری امیدی نداشتند و در واقع احساس تشخیص کردند که باید با این شیوه در انتخابات ریاست جمهوری حضور پیدا کنند اما قرار نبود در شورای شهر از طرف آنها اقدامی شود اما این انتخاب را هم در پشت پرده به عهده جمنا گذاشته و اجازه ندادند گروه های دیگر وارد شوند.

وی ادامه داد: به شخصه از ابتدا جمنا را قبول نداشتم و همکاری با آنها را تحریم کردیم. از اینکه چه گروه هایی با جمنا اجماع کردند اطلاعی ندارم و بهتر است، خودشان ذکر کنند البته اینگونه انشقاق ها برای مردم بهتر است به این دلیل که عده ای رای نخواهند آورد.

بیادی خاطرنشان کرد: چون در کشور ما احزاب جایگاه پارلمانی ندارند، باند شکل می گیرد؛ "باند جمنا و اصلاح طلبان" تشکیل می شود ما نیاز به احزاب مستقل و کارآمد داریم. ساختار غلط است، ساختار اجرایی کشور ما متناسب با شرایط اقلیمی فرهنگی و سیاسی ما نیست.

وی اضافه کرد: نوع انتخابات در هیچ جای دنیا به این شکلی که در کشور ما برگزار می شود، تا نوع انتخابات به صورت حزبی نباشد این پراکندگی و باند بازی ها ادامه پیدا می کند. سود خیلی ها در همین بی حزب و تشکیلاتی است و اکثر کسانی که سود می برند در راس تصمیم گیری هستند، از این آشفتگی ها سود می برند و دوست ندارند ساختار و سیستم اجرایی کشور سامان پیدا کند.

بیادی در پایان تاکید کرد: : لیست شورای اصولگرایان از طرف جمنا ارائه شده است، خیلی از گروه های اصولگرا این لیست را قبول ندارند و بیش از ۱۵ گروه مشغول بستن لیست جداگانه هستند که من ترجیح می دهم نام نبرم.


مربوط به:،،،
فرستاده شده در اخبار،انتخابات شوراها،شوراهای پنجم | بدون نظر

ارسال نظر


Check Google Page Rank