انتصاب روسای کمیته‌های هیات نظارت بر انتخابات شورای شهر تهران

1396/01/23 - 07:42

با حکم محمدرضا بادامچی رییس هیات نظارت بر انتخابات شورای شهرتهران٬ ری وتجریش، روسای کمیته‌های این هیات منصوب شدند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، عصر روز گذشته جلسه هیات نظارت بر انتخابات شورای شهر تهران٬ ری و تجریش و روسای کمیته‌ها و اعضای دبیرخانه هیات نظارت برگزار شد.

بر اساس احکام صادر شده بهروز نادری‌نسب به عنوان دبیر اجرایی هیات نظارت ٬اصغرزارع کهنمویی هماهنگ‌کننده کمیته‌ها ٬پرویز نصیری رییس کمیته مناطق و ناظران، محمد نیشابوری رییس کمیته روابط عمومی، تبلیغات و افکارسنجی، شهناز سجادی رییس کمیته حقوقی و رسیدگی به شکایات، رضا آزادبخش رییس کمیته آمار، فناوری اطلاعات و پشتیبانی، معصومه نادری‌نسب مسئول دبیرخانه محرمانه منصوب شده و احکام خود را از رییس هیات نظارت دریافت کردند.

در ادامه جلسه آخرین هماهنگی‌ها برای انجام آغاز بکار کمیته‌ها و دبیرخانه بعمل آمد و برنامه اجرایی روسای کمیته‌ها ارائه شد. همچنین محمدرضا بادامچی نماینده مردم تهران در مجلس و رییس هیات نظارت طی سخنانی با مهم و حساس شمردن هر یک از وظایف هیات نظارت و کمیته‌های چهارگانه و نیز دبیرخانه هیات نظارت از روسای کمیته‌ها درخواست کرد بر اساس شرح وظایف مندرج در احکام صادر شده این هیات را برای انجام یک انتخابات پرشور و قانونی کمک‌کنند.

وی رای مردم را به فرموده رهبر معظم انقلاب حق الناس دانست و افزود: باید همه ما به گونه‌ای عمل کنیم که در پایان روز ۲۹ اردیبهشت و اتمام فرآیند انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در پیشگاه خداوند و ملت شریف ایران و تهران سرافراز و سربلند باشیم.

بادامچی تاکید کرد که هیات نظارت جز اجرای دقیق وظایف، مطابق مفاد قانونی به گونه دیگری عمل نخواهد کرد. گفتنی است در جلسه روز گذشته طیبه سیاوشی نماینده مردم تهران و عضو هیات نظارت و  محمد بارانی عضو معتمد هیات نظارت بر انتخابات شورای شهرتهران، ری و تجریش حضورداشتند.

 


مربوط به:،،
فرستاده شده در اخبار،انتخابات شوراها،شوراهای پنجم | بدون نظر

ارسال نظر


Check Google Page Rank