اعضای ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور به تفکیک حوزه های انتخابیه

1398/09/26 - 16:38

۱) استان آذربایجان شرقی |دبیر استانی: رضا جمالی

۱. اهر و هریس

۲. بستان آباد

۳. بناب

۴. تبریز، اسکو و آذرشهر

۵. سراب

۶. شبستر

۷. کلبیر و بخش هوراند

۸. مراغه و عجب شیر

۹. مرند و جلفا

۱۰. ملکان

۱۱. میانه

۱۲. ورزقان و خادوانا

۱۳. هشترود و چاراویماق

 

۲) استان آذربایجان غربی | دبیر استانی: علی مصطفی زادگان

۱۴. ارومیه

۱۵. بوکان

۱۶. پیرانشهر و سردشت

۱۷. خوی

۱۸. سلماس

۱۹. ماکو و چالدران

۲۰. مهاباد

۲۱. میاندوآب، شاهین دژ و تکاب

۲۲. نقده و اشنویه

 

۳) استان اردبیل | دبیر استانی: داریوش خادم عباس

۲۳. اردبیل، نمین و نیر

۲۴. پارس آباد و بیله سوار

۲۵. خلخال و کوثر

۲۶. گرمی و دشت مغان

۲۷. مشکین شهر

 

۴) استان اصفهان | دبیر استانی: دکتر حسن رضا یوسف وند

۲۸. اردستان

۲۹. اصفهان 

| ۱- مرتضی گلشنی منش (دبیر حوزه انتخابیه اصفهان و عضو ائتلاف) و  ۲- علیرضا زمانی

۳۰. برخوار و میمه

۳۱. خمینی شهر

۳۲. سمیرم

۳۳. شهرضا و سمیرم سفلی

۳۴. فریدن، فریدونشهر و چادگان

۳۵. فلاورجان

۳۶. کاشان، آران و بیدگل

۳۷. گلپایگان و خوانسار

۳۸. لنجان

۳۹. مبارکه

۴۰. نائین

۴۱. نجف آباد، تیران و کرون

۴۲. نطنز و قمصر

 

۵) استان البرز: | دبیر استانی: دکتر سعید کریمی

۴۳. کرج

۴۴. ساوجبلاغ و طالقان

 

۶) استان ایلام

۴۵. ایلام، شیروان، چردوال، ایوان و مهران

۴۶. دهلران، دره شهر و آبدانان

 

۷) استان بوشهر |دبیر استانی: بهروز لیراوی

۴۷. بوشهر، گناوه و دیلم: اسکندر بهروزی و ضرغام حیدریه

۴۸. دشتستان

۴۹. دشتی و تنگستان

۵۰. دیر، کنگان و جم

 

۸) استان تهران |دبیر استانی: دکتر محمدرضا مرادی طادی

۵۱. پاکدشت

۵۲. تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

http://eatelaf.ir/wp-content/uploads/Poster-Web.jpg۱- الهام امین زاده (فرزند مهدی، کد انتخاباتی: ۱۷۹۹)
۲- رامین مهمان پرست نودهی (فرزند داود کد انتخاباتی: ۸۲۷۱)
۳- محسن جلواتی (فرزند غلامعلی، کد انتخاباتی: ۲۷۸۸)
۴- طیبه نیک رفتار (فرزند غلامحسین، کد انتخاباتی: ۸۷۴۴)
۵- لیلا ناصری (فرزند علی، کد انتخاباتی: ۸۵۴۵)
۶- جهان بخش مصلحی (فرزند حسین، کد انتخاباتی: ۷۹۶۷)
۷- زینب چلبی ئی (فرزند سلطانعلی، کد انتخاباتی: ۲۸۱۹)
۸- غلامرضا الیاسی (فرزند علی اصغر، کد انتخاباتی: ۱۸۹۲)
۹- رجب پناهی (فرزند قنبر، کد انتخاباتی: ۲۴۵۴)
۱۰- حسن جمشیدی نژاد (فرزند حسین، کد انتخاباتی: ۲۷۷۴)
۱۱- باقر لطف اله پور (فرزند نور محمد، کد انتخاباتی: ۶۱۹۷)
۱۲- مرتضی چیت سازیان (فرزند غلام، کد انتخاباتی: ۲۸۲۸)
۱۳- حسین شریفی نیا (فرزند ذبیح اله، کد انتخاباتی: ۵۶۷۱
۱۴- حسین شورورزی (فرزند علی، کد انتخاباتی: ۵۷۶۸)
۱۵- فاطمه داداشیان (فرزند داداش، کد انتخاباتی: ۴۵۵۸)
۱۶- سیدفرهنگ فصیحی لنگرودی (فرزند سیدمهدی، کد انتخاباتی: ۶۸۷۹)
۱۷- هادی یوسفی تربتی (فرزند قدیر مشهور به تربتی، کد انتخاباتی: ۸۹۸۷)
۱۸- علی فرح زاد (فرزند حسین مشهور به فرج زاده، کد انتخاباتی: ۶۸۲۷)
۱۹- ذوالفقار رشیدی (فرزند محمدرضا، کد انتخاباتی: ۴۸۵۱)
۲۰- علی اکبر مراتی (فرزند محمد، کد انتخاباتی: ۷۸۶۸)
۲۱- مهدی پروین (فرزند امیر، کد انتخاباتی: ۲۴۴۷)
۲۲- رضا حسینی (فرزند منتعلی، کد انتخاباتی: ۲۹۷۴)
۲۳- رضا شیرین آبادی فراهانی (فرزند محمدجواد، کد انتخاباتی: ۵۸۱۹ )
۲۴- محمدرضا نعمتی ام آباد (فرزند شکراله، کد انتخاباتی: ۸۶۵۵
۲۵- فرشاد فرهادی (فرزند علی، کد انتخاباتی: ۶۸۶۲)
۲۶- اسماعیل اسماعیل زاده (مشهور به آرش، فرزند ابراهیم خلیل، کد انتخاباتی: ۱۵۴۸)
۲۷- مریم باقری (فرزند قاسم، کد انتخاباتی: ۱۹۸۱)
۲۸- کیومرث یزدان پناه درو (فرزند مسلم، کد انتخاباتی: ۸۹۵۵)
۲۹- علی رزم آور (فرزند محمود، کد انتخاباتی: ۴۸۱۶)
۳۰- مرتضی مجیدی راد (فرزند صفر، کد انتخاباتی: ۷۶۴۸)

۵۳. دماوند و فیروزکوه

۵۴. رباط کریم

۵۵. ورامین

 

۹) استان چهارمحال و بختیاری | دبیر استانی: کامیار محبوبیان

۵۶. اردل، فارس، کیار و کوهرنگ

۵۷. بروجن

۵۸. شهرکرد

۵۹. لردگان

 

۱۰) استان خراسان رضوی |دبیر استانی: مهدی بازقندی

 

۶۰. تربت جام و تایباد

۶۲. تربت حیدریه، محولات و زاوه: محسن زنگنه |  منتخب مردم و نماینده ملت در مجلس شورای اسلامی

۶۳. خواف و رشتخوار: اکبر احمدپور  منتخب مردم و نماینده ملت در مجلس شورای اسلامی

۶۴. درگز:   علی علیزاده

۶۵. سبزوار، جغتای، جوین، داورزن و خوشاب: علی بروغنی

۶۶. طرقبه و چناران

۶۷. فردوس و طبس

۶۸. فریمان، سرخس، رضویه و احمدآباد: محمد امین حبیبی

۶۹. قوچان و فاروج: مرتضی رحمانی مطلق

۷۰. کاشمر، بردسکن و خلیل آباد: محمد رضا انبیائی

۷۱. گناباد

۷۲. مشهد و کلات: ۱- مهدی بازقندی؛ ۲- علی اصغر علی نیا؛ ۳- علیرضا صفری دولو؛ ۴- رضا انطیقه چی؛ ۵- فهیمه رحمانی.

۷۳. نیشابور و فیروزه: علی دهقان زاده

 

۱۱) استان خراسان شمالی |دبیر استانی: حسین محمدی

۷۴. اسفراین

۷۵. بجنورد، جاجرم، وسملقان و مانه

۷۶. شیروان

 

۱۲) استان خراسان جنوبی | دبیر استانی: علی محقِّی

۷۷. بیرجند

۸۷. قائنات

۷۹. نهبندان و سبیشه

 

۱۳) استان خوزستان

۸۰. آبادان  | دکتر مسعود پورفرد

۸۱. اندیمشک

۸۲. اهواز    | مهندس عنایت اسفندیاری نژاد

۸۳. ایذه و باغملک

۸۴. بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان

۸۵. بهبهان

۸۶. خرمشهر

۸۹. دزفول

۸۷. دشت آزادگان

۸۸. رامهرمز

۸۹. شادگان

۹۰. شوش

۹۱. شوشتر

۹۲. مسجد سلیمان، لالی و هفتگل

 

۱۴) استان زنجان | دبیر استانی: نجم الدین کردی

۹۳. ابهر و خرمدره

۹۴. خدابنده

۹۵. زنجان و طارم علیا

۹۶. ماهنشان، انگوران و ایجرود

 

۱۵) استان سمنان | دبیر استانی: دکتر محمدرضا سلیمی بجستانی

۹۷. دامغان

۹۸. سمنان

۹۹. شاهرود

۱۰۰. گرمسار

 

۱۶) استان سیستان و بلوچستان

۱۰۱. ایرانشهر و سرباز

۱۰۲. چابهار و نیک شهر

۱۰۳. خاش، نصرت آباد، میرجاوه و کورین

۱۰۴. زابل

۱۰۵. زاهدان

۱۰۶. سروان

 

۱۷) استان فارس | دبیر استانی: سیدمصطفی قاسمی

۱۰۷. آباده، بوانات و خرم بید

۱۰۸. استهبان و نی ریز

۱۰۹. اقلید

۱۱۰. جهرم  | خانم دکتر سمانه ذوالقدر جهرمی (عضو شورای مرکزی ائتلاف و عضو ائتلاف در حوزه انتخابیه جهرم)

۱۱۱. داراب و زرین دشت

۱۱۲. سپیدان

۱۱۳. سروستان و کربال و کوار

۱۱۴. شیراز

۱۱۵. فسا

۱۱۶. فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبند

۱۱۷. کازرون

۱۱۸. لارستان

۱۱۹. لامرد و مهر

۱۲۰. مرودشت و ارسنجان

۱۲۱. ممسنی و رستم  | آقای دکتر مجید انصاری منتخب مردم و نماینده ملت در مجلس شورای اسلامی

 

۱۸) استان قزوین | دبیر استانی: مسعود عظیمی

۱۲۱. بوئین زهرا و آوج

۱۲۲. تاکستان

۱۲۳. قزوین و آبیک

 

۱۹) استان قم | دبیر استانی: دکتر عباس ملاتقی

۱۲۴. قم | آقای دکتر علیرضا گلچین پور

 

۲۰) استان کردستان

۱۲۵. بیجار

۱۲۶. سقز و بانه

۱۲۷. سنندج، دیواندره و کامیاران

۱۲۸. قروه

۱۲۹. مریوان و سروآباد

 

۲۱) استان کرمان  | دبیر استانی: منصور سعیدی

۱۳۰. بافت

۱۳۱. بم: موسی غضنفرآبادی |  منتخب مردم و نماینده ملت در مجلس شورای اسلامی

۱۳۲. جیرفت و عنبرآباد

۱۳۳. رفسنجان: احمد انارکی محمدی

۱۳۴. زرند و کوهنبان: علی علویان

۱۳۵. سیرجان و بردسیر: شهباز حسن پور

۱۳۶. شهر بابک

۱۳۷. کرمان و راور:  دکتر محمدرضا پورابراهیمی |  منتخب مردم و نماینده ملت در مجلس شورای اسلامی

۱۳۸. کهنوج و منوجان: منصور شکرالهی |  منتخب مردم و نماینده ملت در مجلس شورای اسلامی

 

 

 

۲۲) استان کرمانشاه | دبیر استانی: کرمرضا اوسطی

۱۳۹. اسلام آباد غرب: نادر نادری راه یافته به دور دوم انتخابات مجلس یازدهم

۱۴۰. پاوه، جوانرود اورامانات و ثلاث باباجانی: آرش زره‌تن لهونی منتخب مردم و نماینده ملت در مجلس شورای اسلامی

۱۴۱. سنقر کلیایی: سیدجواد حسینی کیا منتخب مردم و نماینده ملت در مجلس شورای اسلامی

۱۴۲. قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب: بهرام تیموری

۱۴۳. کرمانشاه:

۱_ جهانبخش امینی، ۲_ احمد صفری و ۳_ سلمان محمدی

۱۴۴. کنگاور، صحنه، هرسین و بیستون: علی رضایی |  منتخب مردم و نماینده ملت در مجلس شورای اسلامی

 

۲۳) استان کهکیلویه و بویراحمد

۱۴۵. بویراحمد و دنا

۱۴۶. کهکیلویه

۱۴۷. گچساران

 

۲۴) استان گلستان

۱۴۸. رامیان، آزادشهر و فندرسک

۱۴۹. علی آباد کتول

۱۵۰. کردکوی، بندر ترکمن و بندرگز

۱۵۱. گرگان و آق قلا

۱۵۲. گنبد کاووس

۱۵۳. مینودشت، کلاله، مراوه تپه و گالیکش

 

۲۵) استان گیلان | دبیر استانی: علیرضا احمدی

۱۵۴. آستارا

۱۵۵. آستانه اشرفیه

۱۵۶. بندر انزلی

۱۵۷. تالش، رضوانشهر و ماسال

۱۵۸. رشت

۱۵۹. رودبار

۱۶۰. رودسر و املش

۱۶۱. صومعه سرا

۱۶۲. فومن و شفت

۱۶۳. لاهیجان

۱۶۴. لنگرود

 

۲۶) استان لرستان

۱۶۵. بروجرد

۱۶۶. خرم آباد

۱۶۷. درود و ازنا

۱۶۸. سلسله و دلفان

۱۶۹. کوهدشت

۱۷۰. ملاوی و پلدختر

۱۷۱. الیگودرز

 

۲۷) استان مازندران |دبیر استانی: سعید مشایی

۱۷۲. آمل و لاریجان
۱۷۳. بابل
۱۷۴. بابلسر و فریدونکنار: دکتر محمد سلیمانی
۱۷۵. بهشهر و نکا
۱۷۶. تنکابن و رامسر
۱۷۷. ساری
۱۷۸. قائمشهر، سوادکوه و جویبار
۱۷۹. نور و محمود آباد
۱۸۰. نوشهر و چالوس

 

۲۸) استان مرکزی | دبیر استانی: جواد ملکی

۱۸۱. اراک و کمیجان
۱۸۲. تفرش، آشتیان و فراهان
۱۸۳. خمین
۱۸۴. ساوه و زرندیه
۱۸۵. شازند                    | خانم مریم گودرزی متین
۱۸۶. محلات و دلیجان

 

۲۹) استان هرمزگان |دبیر استانی: دکتر اصغر درویشی

۱۸۷. بندرعباس، حاجی آباد، قشم و ابوموسی
۱۸۸. بندرلنگه و بستک
۱۸۹. میناب، رودان و جاسک

 

۳۰) استان همدان

۱۹۰. اسدآباد
۱۹۱. بهار و کبودرآهنگ
۱۹۲. تویسرکان
۱۹۳. رزن
۱۹۴. ملایر
۱۹۵. نهاوند
۱۹۶. همدان

 

۳۱) یزد  | دبیر استانی: دکتر مهدی سالاری

۱۹۷. اردکان
۱۹۸. تفت و میبد
۱۹۹. مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم
۲۰۰. یزد و صدوق

 

* هموطنان غیرمسلمان

۲۰۱. زرتشتیان

۲۰۲. کلیمیان

۲۰۳. مسیحیان آشوری و کلدانی

۲۰۴. مسیحیان ارامنه جنوب کشور

۲۰۵. مسیحیان ارامنه شمال کشور

 


مربوط به:،،،،
فرستاده شده در ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور،یادداشت | بدون نظر

ارسال نظر


Check Google Page Rank