اسامی نهایی ۸۶ نفر از اعضای ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور در شهرستان ها اعلام شد

1390/12/09 - 12:25

 

اسامی نهایی ۸۶ نفر از اعضای ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور در حوزه انتخابیه  شهرستان ها اعلام شد.

بنا بر گزارش روابط عمومی ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور، این تشکل سیاسی که در تهران با سر لیستی علی مطهری و حضور چهرهایی چون  احمد توکلی ،مهرداد بذرباش ،حسین مظفر ، علی عباسپور ،حمیدرضا کاتوزیان و جمعی از نخبگان علمی و دانشگاهی کشور طی مدت گذشته فعالیت خود را آغاز کرده است، اسامی نهایی ۸۶ نفر از کاندیدا های مورد نظر خود را در۲۴ استان و ۷۱حوزه انتخابیه از شهرستان ها به شرح زیر اعلام کرد:

۱) استان آذربایجان شرقی

۱- تبریز، اسکو و آذرشهر: دکتر مسعود پزشکیان، دکتر علیرضا منادی، مختار الهامی اصل، دکتر میرزاده موسوی شبستری
۲- بناب: شاپور محمد صادق زاده بنابی
۳- سراب: جواد پیرانی رازلیقی
۴- مرند و جلفا: رضا قاسم زاده
۵- میانه: دکتر محمود ترکمانی
۶- ورزقان و خادوانا: ولی اله قهرمانی اصل

۲) استان آذربایجان غربی
۷- پیرانشهر و سردشت: سید طه حسن‌نژاد

۳) استان اصفهان
۸- اصفهان: ۱- محمد آذربایجانی ۲- محمد علی قضاوی خوراسگانی ۳- محمد جعفری فشارکی
۹- خمینی شهر: مصطفی نصیری خوزانی
۱۰- فلاورجان: مجید عبداللهی
۱۱- گلپایگان و خوانسار: اکبر تسبیحی
۱۲- لنجان: مجید منصوری بیدکانی

۴) استان البرز
۱۳- کرج: خاطره سلیمی، حسین نیلی
۱۴- ساوجبلاغ و طالقان: مرتضی منصور دهقان

۵) استان ایلام
۱۵- ایلام، شیروان، چردوال، ایوان و مهران: ۱- روح الله محمدزاده ۲- عظیم کریمی
۱۶- دهلران، دره شهر و آبدانان: علی عزتی

۶) استان بوشهر
۱۷- بوشهر، گناوه و دیلم: سید حسین بصری

۷) استان تهران
۱۸- تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر: ۱- علی مطهری؛ ۲- احمد توکلی؛ ۳- حسین رمضانی خردمردی؛ ۴- حمیدرضا کاتوزیان؛ ۵- علی عباسپور تهرانی فرد؛ ۶- مهرداد بذرپاش؛ ۷- حسین مظفر، ۸- سید ابوالفضل ابوالفضلی، ۹- سیدنصرت الله اکوانیان، ۱۰ – آزاد امیدوار، ۱۱ – مهدی باسمچی، ۱۲- علی بدیع زاده، ۱۳- علی بختیار گلپایگانی، ۱۴- قاسم بهرامی زاده نظر آبادی، ۱۵- افسر تدین خواه، ۱۶- ناهید تهرانی متین، ۱۷- عزیزالله جعفری، ۱۸- حجت الاسلام دکتر مرتضی چیت سازان، ۱۹- علی حسینی، ۲۰- نیلوفر حسینی ترکانی، ۲۱- محمدرضا دولتی، ۲۲ – محسن رهنما، ۲۳- رحمان سعادت، ۲۴- حسین سفری شرفشاده، ۲۵- میرسعید صفوی، ۲۶- سعید فراهت، ۲۷- مرتضی مجیدی راد، ۲۸- سعید مشایی، ۲۹- لیلا کیوانفر۳۰- عمران مقسومی.

۱۹- شهریار: دکتر مرتضی معدنی پور کرمانشاهی

۸) استان چهارمحال و بختیاری
۲۰- اردل، فارس، کیار و کوهرنگ: علی فروزنده جونقانی

۹) استان خراسان رضوی
۲۱-مشهد و کلات: ۱- حجت الاسلام سیدمحمد مرتضوی ۲- سیدمحسن حیدری ۳- دکتر محمدصادق شریعتی ۴- مجید خدایی ۵- نوشین امام وردی زاده
۲۲- گناباد: مجید دانا
۲۳- نیشابور: مرتضی قربان بیگی

۱۰) استان خراسان شمالی
۲۴- اسفراین: هادی اعلمی فریمان
۲۵- بجنورد، جاجرم، مانه و سملقان: محمد مهدی شهریاری

۱۱) استان خوزستان
۲۶- اندیمشک: فریدون حسنوند (تکمیلی)
۲۷- اهواز: ۱- پرویز میرزایی ۲- دکتر جمشید سلحشور
۲۸- بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان: علی دژمان
۲۹- بهبهان: صدرالله چمن
۳۰- خرمشهر: رضا تمیمی
۳۱- رامهرمز: علیرضا موسوی
۳۲- مسجد سلیمان، لالی و هفتگل: اسماعیل جلیلی

۱۲) استان زنجان
۳۳- زنجان و طارم علیا: ۱- غلام حسین جعفری ۲- اصغر گل پیکری فرد (تکمیلی)

۱۳) استان سمنان
۳۴- گرمسار: غلامرضا کاتب

۱۴) استان سیستان و بلوچستان
۳۵- سروان: الیاس رضائیان زاده

۱۵) استان فارس
۳۶- شیراز: دکتر سید محمودرضا حجتی
۳۷- اقلید: محسن شریفی

۱۶) استان قزوین
۳۸- تاکستان: جمشید محمدی

۱۷) استان قم
۳۹- قم: مهندس محسن عابدینی پور

۱۸) استان کردستان
۴۰- سنندج، دیواندره و کامیاران: یحیی امینی
۴۱- بیجار: رسول عبدالله‌ نیا
۴۲- سقز و بانه: رزگار محمدی

۱۹) استان کرمان
۴۳- کرمان و راور: سمیه پرورش
۴۴- بافت: بهجت الله بهرام نژاد
۴۵- سیرجان و بردسیر: دکتر حسن نصرالله پور

۲۰) استان کرمانشاه
۴۶- اسلام آباد غرب: دکتر حشمت الله فلاحت پیشه
۴۷- کرمانشاه: ۱- رضا فعله گری ۲- نریمان برازی جمور (تکمیلی)
۴۸- کنگاور، صحنه، هرسین و بیستون: حاج رمضان دهنوی

۲۱) استان گیلان
۴۹- آستارا: علیرضا نعمتی
۵۰- آستانه اشرفیه: محمد علی شعبانی
۵۱- بندر انزلی: حسن خسته بند
۵۲- تالش، رضوانشهر و ماسال: بهمن محمدیار
۵۳- رشت: محمد علی جلوه، نظر علی علیزاده و جبار کوچکی نژاد
۵۴- رودبار: عطا الله حکیمی
۵۵- رودسر و املش: محمد مهدی رهبری املشی
۵۶- صومعه سرا: حمیدرضا خصوصی
۵۷- فومن و شفت: ناصر عاشوری
۵۸- لاهیجان و سیاهکل: ایرج ندیمی
۵۹- لنگرود: مهرداد لاهوتی

۲۲) استان لرستان
۶۰- خرم آباد: عبدالعظیم بازگیر
۶۱- ملاوی و پلدختر: فرشاد کاوه
۶۲- الیگودرز: علی رحم رحیم پور

۲۳) استان مازندران
۶۳- ساری: دکتر ابوالقاسم روحی و مهندس علی اکبر خورشیدی
۶۴- آمل و لاریجان: عزت الله یوسفیان ملا
۶۵- بابل: مهندس حسین نیازآذری
۶۶- بابلسر و فریدونکنار: رجبعلی علیزاده دوغی کلا
۶۷- بهشهر و نکا: مهندس علی دستباز
۶۸- قائمشهر، سوادکوه و جویبار: مهندس سیدهادی حسینی و مهندس کمال علیپور
۶۹- نور و محمود آباد: احمد ناطق نوری
۷۰- نوشهر و چالوس: انوشیروان محسنی بندپی
۷۱- تنکابن و رامسر: ابوالفتح نیکنام

۲۴) استان مرکزی
۷۲- شازند: عبدالحسین کرکئی
۷۳- محلات و دلیجان: حسن حسینی

۲۵) استان همدان
۷۴- نهاوند: مهدی سنایی
۷۵- رزن: مرتضی محمدی راد

 

 

 

 


فرستاده شده در ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور،ائتلاف کاندیداهای مستقل مجلس نهم،انتخابات مجلس شورای اسلامی،انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی | دیدگاه‌ها برای اسامی نهایی ۸۶ نفر از اعضای ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور در شهرستان ها اعلام شد بسته هستند

متأسفم، نظرات این نوشته بسته است.


Check Google Page Rank