نتایج نهایی انتخابات مجلس یازدهم – استانهای مازندران تا یزد و هموطنان غیرمسلمان

1398/12/04 - 12:59

انتخابات مجلس یازدهم؛ نتایج برخی حوزه‌های انتخابیه اعلام شدیازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ با رای‌گیری در ۵۵ هزار شعبه اخذ رای در سراسر ایران برگزار و نتایج ۴۱ حوزه انتخابیه مشخص شده است. ادامه مطلب…



از اصولگرایان تا اصلاح‌طلبان؛ رقابت اصلی در انتخابات مجلس بین کدام یک از لیست‌های سیاسی است؟

1398/12/02 - 03:38

لیست‌های انتخاباتی تنها ۴۸ ساعت مانده به انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی منتشر شده است که به نظر می‌رسد رقابت اصلی بین لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب و اصلاح‌طلبان است.
ادامه مطلب…



دی ماه نظر خود را درباره کاندیداها اعلام کنیم

1398/10/13 - 01:35
سخنگوی شورای نگهبان گفت: در این دور از انتخابات مجلس شورای اسلامی، بیش از ۱۶ هزار ثبت‌نام کننده داشته ایم، اما تلاش می کنیم تا ۲۱ دی ماه که موعد قانونی است، نظرات خود را درباره کاندیداها اعلام کنیم.


حسین راغفر همراه با بغض: شورش فقط تظاهرات خیابانی نیست؛ شورش، رشد صف ها مقابل سفارتخانه ها برای خروج از ایران است

1398/10/12 - 23:31
حسین راغفر همراه با بغض: شورش فقط تظاهرات خیابانی نیست؛ شورش، رشد صف ها مقابل سفارتخانه ها برای خروج از ایران است کارشناس مسائل اقتصادی گفت: پادزهر تحریم‌ها توجه به تولید داخلی و توسعه بنگاه‌های کوچک و متوسط است و توجه حاکمیت در برنامه‌های توسعه آینده باید معطوف به توسعه این بنگاه‌ها باشد. امروز بحث چرخه فلاکت، اقتصاد و زندگی مردم است.


اعضای ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور به تفکیک حوزه های انتخابیه

1398/09/26 - 16:38

۱) استان آذربایجان شرقی |دبیر استانی: رضا جمالی

۱. اهر و هریس

۲. بستان آباد

۳. بناب

۴. تبریز، اسکو و آذرشهر

۵. سراب

۶. شبستر

۷. کلبیر و بخش هوراند

۸. مراغه و عجب شیر

۹. مرند و جلفا

۱۰. ملکان

۱۱. میانه

۱۲. ورزقان و خادوانا

۱۳. هشترود و چاراویماق

 

۲) استان آذربایجان غربی | دبیر استانی: علی مصطفی زادگان

۱۴. ارومیه

۱۵. بوکان

۱۶. پیرانشهر و سردشت

۱۷. خوی

۱۸. سلماس

۱۹. ماکو و چالدران

۲۰. مهاباد

۲۱. میاندوآب، شاهین دژ و تکاب

۲۲. نقده و اشنویه

 

۳) استان اردبیل | دبیر استانی: داریوش خادم عباس

۲۳. اردبیل، نمین و نیر

۲۴. پارس آباد و بیله سوار

۲۵. خلخال و کوثر

۲۶. گرمی و دشت مغان

۲۷. مشکین شهر

 

۴) استان اصفهان | دبیر استانی: دکتر حسن رضا یوسف وند

۲۸. اردستان

۲۹. اصفهان 

| ۱- مرتضی گلشنی منش (دبیر حوزه انتخابیه اصفهان و عضو ائتلاف) و  ۲- علیرضا زمانی

۳۰. برخوار و میمه

۳۱. خمینی شهر

۳۲. سمیرم

۳۳. شهرضا و سمیرم سفلی

۳۴. فریدن، فریدونشهر و چادگان

۳۵. فلاورجان

۳۶. کاشان، آران و بیدگل

۳۷. گلپایگان و خوانسار

۳۸. لنجان

۳۹. مبارکه

۴۰. نائین

۴۱. نجف آباد، تیران و کرون

۴۲. نطنز و قمصر

 

۵) استان البرز: | دبیر استانی: دکتر سعید کریمی

۴۳. کرج

۴۴. ساوجبلاغ و طالقان

 

۶) استان ایلام

۴۵. ایلام، شیروان، چردوال، ایوان و مهران

۴۶. دهلران، دره شهر و آبدانان

 

۷) استان بوشهر |دبیر استانی: بهروز لیراوی

۴۷. بوشهر، گناوه و دیلم: اسکندر بهروزی و ضرغام حیدریه

۴۸. دشتستان

۴۹. دشتی و تنگستان

۵۰. دیر، کنگان و جم

 

۸) استان تهران |دبیر استانی: دکتر محمدرضا مرادی طادی

۵۱. پاکدشت

۵۲. تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

http://eatelaf.ir/wp-content/uploads/Poster-Web.jpg۱- الهام امین زاده (فرزند مهدی، کد انتخاباتی: ۱۷۹۹)
۲- رامین مهمان پرست نودهی (فرزند داود کد انتخاباتی: ۸۲۷۱)
۳- محسن جلواتی (فرزند غلامعلی، کد انتخاباتی: ۲۷۸۸)
۴- طیبه نیک رفتار (فرزند غلامحسین، کد انتخاباتی: ۸۷۴۴)
۵- لیلا ناصری (فرزند علی، کد انتخاباتی: ۸۵۴۵)
۶- جهان بخش مصلحی (فرزند حسین، کد انتخاباتی: ۷۹۶۷)
۷- زینب چلبی ئی (فرزند سلطانعلی، کد انتخاباتی: ۲۸۱۹)
۸- غلامرضا الیاسی (فرزند علی اصغر، کد انتخاباتی: ۱۸۹۲)
۹- رجب پناهی (فرزند قنبر، کد انتخاباتی: ۲۴۵۴)
۱۰- حسن جمشیدی نژاد (فرزند حسین، کد انتخاباتی: ۲۷۷۴)
۱۱- باقر لطف اله پور (فرزند نور محمد، کد انتخاباتی: ۶۱۹۷)
۱۲- مرتضی چیت سازیان (فرزند غلام، کد انتخاباتی: ۲۸۲۸)
۱۳- حسین شریفی نیا (فرزند ذبیح اله، کد انتخاباتی: ۵۶۷۱
۱۴- حسین شورورزی (فرزند علی، کد انتخاباتی: ۵۷۶۸)
۱۵- فاطمه داداشیان (فرزند داداش، کد انتخاباتی: ۴۵۵۸)
۱۶- سیدفرهنگ فصیحی لنگرودی (فرزند سیدمهدی، کد انتخاباتی: ۶۸۷۹)
۱۷- هادی یوسفی تربتی (فرزند قدیر مشهور به تربتی، کد انتخاباتی: ۸۹۸۷)
۱۸- علی فرح زاد (فرزند حسین مشهور به فرج زاده، کد انتخاباتی: ۶۸۲۷)
۱۹- ذوالفقار رشیدی (فرزند محمدرضا، کد انتخاباتی: ۴۸۵۱)
۲۰- علی اکبر مراتی (فرزند محمد، کد انتخاباتی: ۷۸۶۸)
۲۱- مهدی پروین (فرزند امیر، کد انتخاباتی: ۲۴۴۷)
۲۲- رضا حسینی (فرزند منتعلی، کد انتخاباتی: ۲۹۷۴)
۲۳- رضا شیرین آبادی فراهانی (فرزند محمدجواد، کد انتخاباتی: ۵۸۱۹ )
۲۴- محمدرضا نعمتی ام آباد (فرزند شکراله، کد انتخاباتی: ۸۶۵۵
۲۵- فرشاد فرهادی (فرزند علی، کد انتخاباتی: ۶۸۶۲)
۲۶- اسماعیل اسماعیل زاده (مشهور به آرش، فرزند ابراهیم خلیل، کد انتخاباتی: ۱۵۴۸)
۲۷- مریم باقری (فرزند قاسم، کد انتخاباتی: ۱۹۸۱)
۲۸- کیومرث یزدان پناه درو (فرزند مسلم، کد انتخاباتی: ۸۹۵۵)
۲۹- علی رزم آور (فرزند محمود، کد انتخاباتی: ۴۸۱۶)
۳۰- مرتضی مجیدی راد (فرزند صفر، کد انتخاباتی: ۷۶۴۸)

۵۳. دماوند و فیروزکوه

۵۴. رباط کریم

۵۵. ورامین

 

۹) استان چهارمحال و بختیاری | دبیر استانی: کامیار محبوبیان

۵۶. اردل، فارس، کیار و کوهرنگ

۵۷. بروجن

۵۸. شهرکرد

۵۹. لردگان

 

۱۰) استان خراسان رضوی |دبیر استانی: مهدی بازقندی

 

۶۰. تربت جام و تایباد

۶۲. تربت حیدریه، محولات و زاوه: محسن زنگنه |  منتخب مردم و نماینده ملت در مجلس شورای اسلامی

۶۳. خواف و رشتخوار: اکبر احمدپور  منتخب مردم و نماینده ملت در مجلس شورای اسلامی

۶۴. درگز:   علی علیزاده

۶۵. سبزوار، جغتای، جوین، داورزن و خوشاب: علی بروغنی

۶۶. طرقبه و چناران

۶۷. فردوس و طبس

۶۸. فریمان، سرخس، رضویه و احمدآباد: محمد امین حبیبی

۶۹. قوچان و فاروج: مرتضی رحمانی مطلق

۷۰. کاشمر، بردسکن و خلیل آباد: محمد رضا انبیائی

۷۱. گناباد

۷۲. مشهد و کلات: ۱- مهدی بازقندی؛ ۲- علی اصغر علی نیا؛ ۳- علیرضا صفری دولو؛ ۴- رضا انطیقه چی؛ ۵- فهیمه رحمانی.

۷۳. نیشابور و فیروزه: علی دهقان زاده

 

۱۱) استان خراسان شمالی |دبیر استانی: حسین محمدی

۷۴. اسفراین

۷۵. بجنورد، جاجرم، وسملقان و مانه

۷۶. شیروان

 

۱۲) استان خراسان جنوبی | دبیر استانی: علی محقِّی

۷۷. بیرجند

۸۷. قائنات

۷۹. نهبندان و سبیشه

 

۱۳) استان خوزستان

۸۰. آبادان  | دکتر مسعود پورفرد

۸۱. اندیمشک

۸۲. اهواز    | مهندس عنایت اسفندیاری نژاد

۸۳. ایذه و باغملک

۸۴. بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان

۸۵. بهبهان

۸۶. خرمشهر

۸۹. دزفول

۸۷. دشت آزادگان

۸۸. رامهرمز

۸۹. شادگان

۹۰. شوش

۹۱. شوشتر

۹۲. مسجد سلیمان، لالی و هفتگل

 

۱۴) استان زنجان | دبیر استانی: نجم الدین کردی

۹۳. ابهر و خرمدره

۹۴. خدابنده

۹۵. زنجان و طارم علیا

۹۶. ماهنشان، انگوران و ایجرود

 

۱۵) استان سمنان | دبیر استانی: دکتر محمدرضا سلیمی بجستانی

۹۷. دامغان

۹۸. سمنان

۹۹. شاهرود

۱۰۰. گرمسار

 

۱۶) استان سیستان و بلوچستان

۱۰۱. ایرانشهر و سرباز

۱۰۲. چابهار و نیک شهر

۱۰۳. خاش، نصرت آباد، میرجاوه و کورین

۱۰۴. زابل

۱۰۵. زاهدان

۱۰۶. سروان

 

۱۷) استان فارس | دبیر استانی: سیدمصطفی قاسمی

۱۰۷. آباده، بوانات و خرم بید

۱۰۸. استهبان و نی ریز

۱۰۹. اقلید

۱۱۰. جهرم  | خانم دکتر سمانه ذوالقدر جهرمی (عضو شورای مرکزی ائتلاف و عضو ائتلاف در حوزه انتخابیه جهرم)

۱۱۱. داراب و زرین دشت

۱۱۲. سپیدان

۱۱۳. سروستان و کربال و کوار

۱۱۴. شیراز

۱۱۵. فسا

۱۱۶. فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبند

۱۱۷. کازرون

۱۱۸. لارستان

۱۱۹. لامرد و مهر

۱۲۰. مرودشت و ارسنجان

۱۲۱. ممسنی و رستم  | آقای دکتر مجید انصاری منتخب مردم و نماینده ملت در مجلس شورای اسلامی

 

۱۸) استان قزوین | دبیر استانی: مسعود عظیمی

۱۲۱. بوئین زهرا و آوج

۱۲۲. تاکستان

۱۲۳. قزوین و آبیک

 

۱۹) استان قم | دبیر استانی: دکتر عباس ملاتقی

۱۲۴. قم | آقای دکتر علیرضا گلچین پور

 

۲۰) استان کردستان

۱۲۵. بیجار

۱۲۶. سقز و بانه

۱۲۷. سنندج، دیواندره و کامیاران

۱۲۸. قروه

۱۲۹. مریوان و سروآباد

 

۲۱) استان کرمان  | دبیر استانی: منصور سعیدی

۱۳۰. بافت

۱۳۱. بم: موسی غضنفرآبادی |  منتخب مردم و نماینده ملت در مجلس شورای اسلامی

۱۳۲. جیرفت و عنبرآباد

۱۳۳. رفسنجان: احمد انارکی محمدی

۱۳۴. زرند و کوهنبان: علی علویان

۱۳۵. سیرجان و بردسیر: شهباز حسن پور

۱۳۶. شهر بابک

۱۳۷. کرمان و راور:  دکتر محمدرضا پورابراهیمی |  منتخب مردم و نماینده ملت در مجلس شورای اسلامی

۱۳۸. کهنوج و منوجان: منصور شکرالهی |  منتخب مردم و نماینده ملت در مجلس شورای اسلامی

 

 

 

۲۲) استان کرمانشاه | دبیر استانی: کرمرضا اوسطی

۱۳۹. اسلام آباد غرب: نادر نادری راه یافته به دور دوم انتخابات مجلس یازدهم

۱۴۰. پاوه، جوانرود اورامانات و ثلاث باباجانی: آرش زره‌تن لهونی منتخب مردم و نماینده ملت در مجلس شورای اسلامی

۱۴۱. سنقر کلیایی: سیدجواد حسینی کیا منتخب مردم و نماینده ملت در مجلس شورای اسلامی

۱۴۲. قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب: بهرام تیموری

۱۴۳. کرمانشاه:

۱_ جهانبخش امینی، ۲_ احمد صفری و ۳_ سلمان محمدی

۱۴۴. کنگاور، صحنه، هرسین و بیستون: علی رضایی |  منتخب مردم و نماینده ملت در مجلس شورای اسلامی

 

۲۳) استان کهکیلویه و بویراحمد

۱۴۵. بویراحمد و دنا

۱۴۶. کهکیلویه

۱۴۷. گچساران

 

۲۴) استان گلستان

۱۴۸. رامیان، آزادشهر و فندرسک

۱۴۹. علی آباد کتول

۱۵۰. کردکوی، بندر ترکمن و بندرگز

۱۵۱. گرگان و آق قلا

۱۵۲. گنبد کاووس

۱۵۳. مینودشت، کلاله، مراوه تپه و گالیکش

 

۲۵) استان گیلان | دبیر استانی: علیرضا احمدی

۱۵۴. آستارا

۱۵۵. آستانه اشرفیه

۱۵۶. بندر انزلی

۱۵۷. تالش، رضوانشهر و ماسال

۱۵۸. رشت

۱۵۹. رودبار

۱۶۰. رودسر و املش

۱۶۱. صومعه سرا

۱۶۲. فومن و شفت

۱۶۳. لاهیجان

۱۶۴. لنگرود

 

۲۶) استان لرستان

۱۶۵. بروجرد

۱۶۶. خرم آباد

۱۶۷. درود و ازنا

۱۶۸. سلسله و دلفان

۱۶۹. کوهدشت

۱۷۰. ملاوی و پلدختر

۱۷۱. الیگودرز

 

۲۷) استان مازندران |دبیر استانی: سعید مشایی

۱۷۲. آمل و لاریجان
۱۷۳. بابل
۱۷۴. بابلسر و فریدونکنار: دکتر محمد سلیمانی
۱۷۵. بهشهر و نکا
۱۷۶. تنکابن و رامسر
۱۷۷. ساری
۱۷۸. قائمشهر، سوادکوه و جویبار
۱۷۹. نور و محمود آباد
۱۸۰. نوشهر و چالوس

 

۲۸) استان مرکزی | دبیر استانی: جواد ملکی

۱۸۱. اراک و کمیجان
۱۸۲. تفرش، آشتیان و فراهان
۱۸۳. خمین
۱۸۴. ساوه و زرندیه
۱۸۵. شازند                    | خانم مریم گودرزی متین
۱۸۶. محلات و دلیجان

 

۲۹) استان هرمزگان |دبیر استانی: دکتر اصغر درویشی

۱۸۷. بندرعباس، حاجی آباد، قشم و ابوموسی
۱۸۸. بندرلنگه و بستک
۱۸۹. میناب، رودان و جاسک

 

۳۰) استان همدان

۱۹۰. اسدآباد
۱۹۱. بهار و کبودرآهنگ
۱۹۲. تویسرکان
۱۹۳. رزن
۱۹۴. ملایر
۱۹۵. نهاوند
۱۹۶. همدان

 

۳۱) یزد  | دبیر استانی: دکتر مهدی سالاری

۱۹۷. اردکان
۱۹۸. تفت و میبد
۱۹۹. مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم
۲۰۰. یزد و صدوق

 

* هموطنان غیرمسلمان

۲۰۱. زرتشتیان

۲۰۲. کلیمیان

۲۰۳. مسیحیان آشوری و کلدانی

۲۰۴. مسیحیان ارامنه جنوب کشور

۲۰۵. مسیحیان ارامنه شمال کشور

 




Check Google Page Rank