هشدار نمایندگان به درآمدهای نامشروع و منافذ اقتصادی و سیاسی در انتخابات

1390/10/18 - 14:35

 انتخابات مجلس نهم، محور اغلب نطق​های میان دستور جلسه علنی امروز بود. 

به گزارش خبرآنلاین، سیدمصطفی ذوالقدر نماینده اصلاح طلب بندرعباس در نطق امروز خود با بیان اینکه نامزدهای انتخابات مجلس باید شجاع و خادم مردم باشند و در قول و عمل مدافع اسلام باشند، افزود: از این رو به مرفهین بی درد و متکبرین نباید رای داد. مردم باید وکیلی را انتخاب کنند که منافع ملی را بر مصالح شخصی خود ترجیح دهند. کسانی باید به مجلس بیایند که همانند مدرس وکیل المله باشند نه وکیل الدوله.
وی خطاب به مسئولان برگزاری انتخابات ادامه داد: کاری کنید که فضای انتخاباتی سالم فراهم شود نه اینکه با تهدید و غیبت و با تکیه بر اشخاص پول​دار و درآمدهای نامشروع، برخی مخارج انتخابات را پرداخت کنند. نماینده بندرعباس از مردم خواست تا به اشخاصی که با تهدید و زر و زور آمدند، رای ندهند.
ذوالقدر در بخش دیگری از نطقش از دولت خواست تا برای حل مشکل بیکاری اقدامات اساسی صورت دهد و با اشاره به ناتوانی کشاورزان در پرداخت بدهی ناشی از وام های بانکی ادامه داد: دولت این همه کشاورز را می​خواهد به زندان بفررستد یا سود و دیرکرد را می بخشد؟ گرانی برق کمر کشاورزان را شکسته و دولت باید فکری به حال آنها کند.
محمدعلی پرتویی نمانیده سردشت نیز در نطق دیگری از اظهارات تفرقه برانگیز که خلاف منافع ملی است، در آستانه انتخابات مجلس انتقاد کرد و با ذکر مصادیقی در روزنامه​های حمایت و جام جم، خواستار بررسی موضوع مشکوک مالی در حوالی منطقه کرد نشین حوزه انتخابیه​اش شد.
احمد ناطق​نوری نماینده نور هم در نطق دیگری با بیان اینکه جریان انحرافی تلاش می​کند با تقبیح جریانات سیاسی وفادار و معتقد به نظام و ولایت، به هتک حرمت و تخریب افراد بپردازد، افزود: این جریان با بهره​گیری از نفوذ سیاسی و بهره​برداری از منافذ اقتصادی می خواهند همه نظام را در اختیار بگیرند.
وی افزود: دشمنان بدانند که مردم در ۱۲ اسفند داغ دیگری بر دلشان خواهند زد.

مربوط به:،،،،
فرستاده شده در اخبار | بدون نظر

ارسال نظر


Check Google Page Rank