نتایج نهایی انتخابات مجلس یازدهم

1398/12/04 - 13:10

انتخابات مجلس یازدهم؛ نتایج برخی حوزه‌های انتخابیه اعلام شدیازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ با رای‌گیری در ۵۵ هزار شعبه اخذ رای در سراسر ایران برگزار و نتایج ۴۱ حوزه انتخابیه مشخص شده است. به گزارش عصر ایران جداول زیر به تفکیک استان‌ها و حوزه‌های انتخابیه، نمایندگان منتخب مجلس یازدهم را نشان می‌دهد (این جداول بر اساس اعلام رسمی نتایج توسط وزارت کشور تکمیل می‌شود):

در این جداول حوزه‌های انتخابیه‌ای که انتخابات در آن‌ها به مرحله دوم کشیده شده است، آرا در کنار نام منتخب آمده است و در مواردی که کاندیدا حائز اکثریت آرا شده تنها به تعداد رای اشاره شده است.

*استان آذربایجان‌شرقی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱ تبریز، آذرشهر و اسکو مسعود پزشکیان
۲ تبریز، آذرشهر و اسکو احمدرضا بیگی
۳ تبریز، آذرشهر و اسکو روح‌الله متفکر آزاد
۴ تبریز، آذرشهر و اسکو محمدرضا تاج الدینی
۵ تبریز، آذرشهر و اسکو محمد حسین فرهنگی
۶ تبریز، آذرشهر و اسکو علیرضا منادی
۷ بستان‌آباد غلامرضا نوری‌قزلجه ۱۷ هزار و ۱۲۷
۸ ملکان سید علی موسوی ۲۰هزار و ۱۴۰
۹ شبستر جعفر راستی ۱۲ هزار  و ۵۹۶
۱۰ سراب یوسف داوودی ۲۰ هزار و ۲۰۸
۱۱ میانه مهدی اساماعیلی ۱۶هزار و ۸۶۶
۱۲ میانه علی شامی و بهنام صفایی دور دوم
۱۳ اهر و هریس احمد محرم‌زاده ۲۹ هزار و ۸۲۶
۱۴ کلیبر، خداآفرین و بخش هوراند حسین حاتمی ۱۷ هزار و ۶۲۵
۱۵ هشترود و چاراویماق سید حمزه امینی ۱۴ هزار و ۲۷۷
۱۶ بناب محمد باقری ۲۲ هزار و ۵۴۴
۱۷ ورزقان الله ویردی دهقان ۲۲ هزار و ۸۲۴
۱۸ مرند و جلفا معصومه پاشایی‌بهرام ۴۰ هزار و ۲۹۴
۱۹ مراغه و عجب‌شیر علی علیزاده ۴۴ هزار و ۶۹۱

 

*استان آذربایجان‌غربی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۰ ارومیه سید سلمان ذاکر ۱۳۸ هزار و ۴۳۶
۲۱ ارومیه روح‌الله حضرت‌پورطلاتپه ۸۶ هزار و ۹۱۰
۲۲ ارومیه وحید جلال‌زاده ۸۰ هزار و ۹۴
۲۳ سلماس یعقوب رضازاده ۲۴ هزار ۷۶۷
۲۴ مهاباد جلال محمودزاده ۱۹ هزار ۳۰۴
۲۵ میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب مهدی عیسی زاده ۴۳ هزار و ۱۶
۲۶ میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب
۲۷ نقده و اشنویه علی زنجانی‌حسنلویی ۷۸ هزار و ۶۷۳
۲۸ خوی و چایپاره عادل نجف زاده ۶۸ هزار و ۴۹۷
۲۹ پیرانشهر و سردشت کمال حسین‌پور ۳۵ هزار و ۶۹۷
۳۰ بوکان انور حبیب‌زاده بوکانی ۲۶ هزار و ۹۶۵
۳۱ ماکو، چالدران، پلدشت و شوط محمد علیپور ۲۰ هزار و ۱۳۰

 

*استان اردبیل

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۳۲ اردبیل، نمین، نیر و سرعین علی نیکزاد ۱۱۷ هزار و ۶۱۲
۳۳ اردبیل، نمین، نیر و سرعین صدیف بدری ۵۳ هزار و ۷۰۸
۳۴ اردبیل، نمین، نیر و سرعین سید کاظم موسوی ۵۹ هزار و ۵۱۶
۳۵ مشکین‌شهر محمود عباس‌زاده ۳۲ هزار و ۲۵۴
۳۶ پارس‌آباد و بیله‌سوار عباس جهانگیرزاده ۲۴ هزار و ۷۷۲
۳۷ خلخال و کوثر سید غنی نظر خانقاه ۲۲ هزار و ۴۸۹
۳۸ گرمی ولی اسماعیلی ۲۴ هزار و ۱۶۹

 

*استان اصفهان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۳۹ اصفهان امیر حسین بانکی‌پور فرد ۲۴۵ هزار و ۶۲۹
۴۰ اصفهان عباس مقتدایی ۲۲۸ هزار و ۳۸
۴۱ اصفهان مهدی طغیانی ۱۸۸ هزار و ۳
۴۲ اصفهان زهرا شیخی مبارکه ۱۷۲  هزار و ۸۵۰
۴۳ اصفهان حسن میرزایی ۱۶۳ هزار و ۳۷۰
۴۴ نجف‌آباد، تیران و کرون ابوالفضل ابوترابی ۵۷ هزار و ۷۰۰
۴۵ فریدن، فریدون‌شهر و چادگان حسین محمدصالحی‌دارانی ۲۶ هزار و ۹۲۰
۴۶ مبارکه پروین صالحی مبارکه ۱۲ هزار و ۷۵
۴۷ اردستان سید صادق طباطبایی‌نژاد ۱۳ هزار و ۲۲۹
۴۸ شاهین‌شهر، میمه و برخوار حسینعلی حاجی‌دلیگانی ۶۳ هزار و ۷۷۰
۴۹ شهرضا و دهاقان سمیه محمودی ۲۰ هزار و ۵۴۲
۵۰ خمینی‌شهر محمد تقی نقدعلی ۳۶ هزار و ۵۵
۵۱ نایین، خور و بیابانک الهام آزاد ۸ هزار و ۵۷۰
۵۲ سمیرم رحیمی کریمی(۵ هزار و ۹۵۹) اصغر سلیمی ( ۵ هزار و ۹۸) مرحله دوم
۵۳ نطنز و بخش قمصر رحمت‌الله فیروزی‌پوربادی ۱۱ هزار و ۲۵۱
۵۴ لنجان حسین رجایی ریزی(۸ هزار و ۶۴۶ ) و علی یوسف پور (۹ هزار و ۵۵۸) مرحله دوم
۵۵ کاشان و آران بیدگل سید جواد ساداتی‌نژاد ۸۸ هزار و۹۴۶
۵۶ فلاورجان سید ناصر موسوی‌لارگانی ۲۶ هزار و ۹۱۰
۵۷ گلپایگیان و خوانسار مسعود خاتمی ۲۱ هزار و ۴۷۴

 

*استان البرز

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۵۸ کرج مهدی عسگری ۸۷ هزار و ۸۰۸
۵۹ کرج فاطمه آجورلو (۶۱.۰۵۸) و علیرضا عباسی (۵۲.۷۲۶) مرحله دوم
۶۰ ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان علی حدادی ۴۳ هزار  و ۲۳۳

 

*استان ایلام

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۶۱ ایلام، ایوان و چرداول علی اکبر بسطامی ۴۲ هزار و ۲۹۶
۶۲ ایلام، ایوان و چرداول سارا فلاحی ۳۶ هزار و ۹۰۹
۶۳ دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره بهزاد علیزاده(۱۸ هزار و ۵۰۵) صادق کرمی (۱۶ هزار و ۳۷۲) دور دوم

 

*استان بوشهر

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۶۴ کنگان، دیر و جم موسی احمدی ۳۸ هزار و ۹۸۸
۶۵ دشتی و تنگستان غلامحسین کرمی ۲۹ هزار و ۵۷
۶۶ بوشهر، گناوه و دیلم
۶۷ دشتستان ابراهیم رضایی ۳۶ هزار و ۵۸۱

 

*استان تهران

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۶۸ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس محمدباقر قالیباف بدون آمار
۶۹ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید مصطفی آقامیرسلیم بدون آمار
۷۰ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مرتضی آقاتهرانی بدون آمار
۷۱ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس الیاس نادران بدون آمار
۷۲ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید محسن دهنوی بدون آمار
۷۳ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید محمود نبویان بدون آمار
۷۴ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس محسن پیرهادی بدون آمار
۷۵ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید احسان خاندوزی بدون آمار
۷۶ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ابوالفضل عمویی بدون آمار
۷۷ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس فاطمه رهبر بدون آمار
۷۸ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس اقبال شاکری بدون آمار
۷۹ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس بیژن نوباوه‌وطن بدون آمار
۸۰ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مجتبی توانگر بدون آمار
۸۱ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس روح‌الله ایزدی‌خواه بدون آمار
۸۲ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس احمد نادری بدون آمار
۸۳ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید نظام‌الدین موسوی بدون آمار
۸۴ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس عبدالحسین روح‌الامینی بدون آمار
۸۵ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس زهره الهیان بدون آمار
۸۶ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مالک شریعتی بدون آمار
۸۷ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مهدی شریفیان بدون آمار
۸۸ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید رضا تقوی بدون آمار
۸۹ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سمیه رفیعی بدون آمار
۹۰ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید علی یزدی‌خواه بدون آمار
۹۱ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس علی خضریان بدون آمار
۹۲ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس فاطمه قاسمپور بدون آمار
۹۳ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مجتبی رضاخواه بدون آمار
۹۴ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس رضا تقی‌پور بدون آمار
۹۵ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس غلامحسین رضوانی بدون آمار
۹۶ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس زهره لاجوردی بدون آمار
۹۷ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس عزت‌الله اکبری‌تالارپشتی بدون آمار
۹۸ دماوند و فیروزکوه سید حسن رسولی نژاد ۱۵ هزار و ۸۵۶
۹۹ رباط‌کریم و بهارستان حسن نوروزی ۳۹ هزار و ۴۲۹
۱۰۰ ورامین و پیشوا حسین نوش آبادی ۴۴ هزار و ۱۷۵
۱۰۱ شهریار، قدس و ملارد حسین حق وردی ۱۰۸ هزار و ۶۸۱
۱۰۲ پاکدشت فرهاد بشیری ۳۷ هزار و ۲۲۷

 

*استان چهارمحال‌وبختیاری

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۰۳ لردگان حسین بامیری ۳۱ هزار و ۴۱۴
۱۰۴ شهرکرد، بن و سامان احود راستیینه هفشجانی ۳۵ هزار و ۸۷۹
۱۰۵ بروجن امیر قلی جعفری بروجنی ۱۱ هزار و ۸۶۳
۱۰۶ اردل و فارسان و کوهرنگ و کیار قدرت‌الله حمزه‌شلمزاری ۳۹ هزار و ۹۰۸

 

*استان خراسان‌جنوبی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۰۷ بیرجند و درمیان و خوسف حسین خسروی‌اسفزار ۷۲ هزار و ۸۷۲
۱۰۸ فردوس، سرایان، طبس و بشرویه مجید نصیرایی ۳۷ هزار و ۳۳۴
۱۰۹ نهبندان و سربیشه مصطفی نخعی ۱۷ هزار و ۳۴۱
۱۱۰ قائنات و زیرکوه سلمان اسحاقی ۲۱ هزار و ۹۳۴

 

*استان خراسان‌شمالی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۱۱ بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان
۱۱۲ بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان
۱۱۳ شیروان علی جدی ۲۸ هزار و ۷۹۹
۱۱۴ اسفراین امان الله حسین پور ۱۹ هزار و ۳۱۲

 

*استان خراسان‌رضوی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۱۵ مشهد و کلات نصرالله پژمان فر ۴۳۹ هزار و ۹۴۰
۱۱۶ مشهد و کلات سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی ۳۹۷ هزار و ۴۴۸
۱۱۷ مشهد و کلات جواد کریمی قدوسی ۳۹۴ هزار و ۵۳۷
۱۱۸ مشهد و کلات محمد حسین حسین زاده بحرینی ۳۹۳ هزار و ۱۹۷
۱۱۹ مشهد و کلات فاطمه رحمانی ۳۰۹ هزار و ۵۱۲ رأی
۱۲۰ تربت‌جام، تایباد و باخزر جلیل رحیمی‌جهان‌آبادی ۹۸ هزار و ۲۴۸
۱۲۱ کاشمر، بردسکن و خلیل‌آباد جواد نیک بین ۲۹ هزار و ۴۸۷
۱۲۲ تربت‌حیدریه، مه‌ولات و زاوه محسن زنگنه ۵۶ هزار و ۷۰۶
۱۲۳ چناران و طرقبه شاندیز حسین عباس‌زاده ۲۳ هزار و ۳۱۶
۱۲۴ گناباد و بجستان محمد صفایی دلویی ۲۳ هزار و ۶۰۷
۱۲۵ سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب علی‌اصغر عنابستانی ۸۰ هزار و ۰۲۸
۱۲۶ سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب بهروز محبی‌نجم‌آبادی ۶۷ هزار و۵۸۲
۱۲۷ نیشابور و فیروزه
۱۲۸ نیشابور و فیروزه
۱۲۹ فریمان، سرخس، بخش‌های احمدآباد و رضویه احسان قاضی‌زاده‌هاشمی ۵۶ هزار و ۴۵۴
۱۳۰ قوچان و فاروج علی آذری ۴۴ هزار و ۰۳۳
۱۳۱ درگز حسن رزمیان مقدم ۹ هزار و ۱۸۴
۱۳۲ خواف و رشتخوار اکبر احمدپور ۶۳ هزار و ۹۹۴

 

*استان خوزستان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۳۳ اهواز و باوی سید کریم حسینی ۹۹ هزار و ۱۰۶
۱۳۴ اهواز و باوی مجتبی یوسفی ۶۵ هزار و ۹۲۳
۱۳۵ اهواز و باوی شبیب جویجری و احمد سراج مرحله دوم
۱۳۶ آبادان محمد مولوی ۳۵ هزار و ۰۰۵
۱۳۷ آبادان مجتبی محفوظی ۲۱ هزار و ۴۰۲
۱۳۸ آبادان جلیل مختار ۱۹ هزار و ۴۸۲
۱۳۹ بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان و بخش جولکی حبیب آغاجری ۳۰ هزار و ۴۳۰
۱۴۰ رامهرمز و رامشیر ابراهیم متینیان ۲۴ هزار و ۵۱۹
۱۴۱ دزفول
۱۴۲ شادگان مجید ناصری نژاد ۱۲هزار و ۵۵
۱۴۳ مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا علیرضا ورناصری ۳۷ هزار و ۴۱۱
۱۴۴ اندیمشک فریدون حسنوند ۲۳ هزار و ۸۲۴
۱۴۵ ایذه و باغملک عبدالله ایزدپناه ۳۳ هزار و ۲۵۰
۱۴۶ شوشتر و گتوند سهراب گیلانی ۳۱ هزار و ۸۵۳
۱۴۷ خرمشهر سید لفته احمدنژاد ۹ هزار و ۶۳۸
۱۴۸ بهبهان و آغاجری محمد طلا مظلومی ۱۸ هزار و ۲۸
۱۴۹ دشت آزادگان و هویزه قاسم ساعدی ۱۹ هزار و ۵۸۹
۱۵۰ شوش محمد کعب‌عمیر ۲۳ هزار و ۳۵۸

 

*استان زنجان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۵۱ زنجان و طارم مصطفی طاهری ۵۹ هزار و ۶۰۳
۱۵۲ زنجان و طارم شیخ مهدی باقری/ نبی الله محمدی دور دوم
۱۵۳ ابهر، خرمدره و سلطانیه حسین شجاعی علی آبادی ۱۹ هزار و ۴۵۴
۱۵۴ ماه‌نشان، ایجرود، دهستان‌های بوغداکندی و قلتوق سید مرتضی خاتمی ۱۷ هزار و ۷۶۳
۱۵۵ خدابنده سید البرز حسینی ۳۰ هزار ۸۵۲

 

*استان سمنان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۵۶ شاهرود علی اصغر خانی ۳۴ هزار و ۸۳
۱۵۷ سمنان ، مهدی‌شهر و سرخه عباس گلرو ۳۲ هزار و ۴۱۱
۱۵۸ دامغان علی‌اکبر علیزاده برمی ۱۱ هزار و ۲۱
۱۵۹ گرمسار و آرادان اردشیر مطهری ۱۳ هزار و ۱۳۰

 

*استان سیستان‌وبلوچستان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۶۰ زاهدان حسینعلی شهریاری ۶۵ هزار و ۰۴۲
۱۶۱ زاهدان فداحسین مالکی ۶۳ هزار و ۲۷۷
۱۶۲ زابل، زهک و هیرمند محمد سرگزی ۷۶ هزار و ۶۸۴
۱۶۳ زابل، زهک و هیرمند حبیب‌الله دهمرده ۶۴ هزار و ۳۱۴
۱۶۴ چابهار، نیک‌شهر و کنارک معین الدین سعیدی ۹۰ هزار ۸۶۳
۱۶۵ خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورین اسماعیل حسین‌زهی ۴۳ هزار و ۳۴۸
۱۶۶ ایرانشهر، سرباز، رلگان، فنوج، لاشار، بنت و آشار عبدالناصر درخشان ۹۵ هزار و ۸۹۶
۱۶۷ سراوان، سیب، سوران و زابلی ملک فاضلی ۴۳ هز ار و ۵۳۰

 

*استان فارس

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۶۸ شیراز علیرضا پاک‌فطرت ۱۹۳ هزار و ۷۹۰
۱۶۹ شیراز روح‌الله نجابت ۱۲۲ هزار و ۸۰۷
۱۷۰ شیراز جعفر قادری ۱۱۶ هزار و ۶۸۴
۱۷۱ شیراز ابراهیم عزیزی ۱۱۴ هزار و ۳۲۹
۱۷۲ داراب و زرین‌دشت محمدجواد عسگری ۵۰ هزار و ۹۷۹
۱۷۳ سروستان، کوار و خرامه عبدالعلی رحیمی‌مظفری ۳۷ هزار و ۷۷۱
۱۷۴ مرودشت جلای رشیدی کوچی ۳۲ هزار و ۴۶۹
۱۷۵ لارستان، خنج و گراش حسین حسین زاده ۲۸ هزار و ۳۳۹
۱۷۶ فسا حجت‌الله فیروزی ۳۲ هزار و ۳۱۹
۱۷۷ جهرم محمدرضا رضایی کوچی ۳۹ هزار و ۹۴۰
۱۷۸ آباده و بوانات رحیم زارع ۲۶ هزار و ۳۰۶
۱۷۹ نی‌ریز و استهبان فرهاد طهماسبی ۲۸ هزار ۸۴۷
۱۸۰ ممسنی و رستم مجید انصاری ۵۰ هزار و ۰۰۸
۱۸۱ اقلید مسلم صالحی ۱۴ هزار و ۵۸۰
۱۸۲ فیروزآباد، فراش‌بند، قیر و کارزین محمدمهدی فروردین ۲۹ هزار و ۶۶۱
۱۸۳ کازرون فریدون عباسی‌دوانی ۲۷ هزار و ۹۱۹
۱۸۴ لامرد و مهر سید موسوی موسوی
۱۸۵ سپیدان محسن علیزاده

 

*استان قزوین

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۸۶ قزوین، آبیک و البرز فاطمه محمدبیگی ۱۰۸ هزار و ۹۲۴
۱۸۷ قزوین، آبیک و البرز لطف‌الله سیاه‌کلی ۸۳ هزار و ۵۵۵
۱۸۸ تاکستان رجب رحمانی ۲۶ هزار و ۰۴۵
۱۸۹ بوئین‌زهرا روح الله عباسپور ۳۷ هزار ۵۸۹

 

*استان قم

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۹۰ قم احمد امیرآبادی‌فراهانی ۲۱۸ هزار و ۳۱۵
۱۹۱ قم مجتبی ذوالنوری ۲۰۴ هزار و ۷۵۸
۱۹۲ قم علیرضا زاکانی ۱۹۰ هزار و ۴۲۲

 

*استان کردستان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۹۳ سنندج و دیواندره سید مهدی فرشادان ۳۵ هزار و ۷۱۶
۱۹۴ سنندج و دیواندره محسن فتحی ۳۲ هزار و ۵۱۸
۱۹۵ بیجار حمدلله کریمی(۶ هزار و ۸۴۷) و علیرضا زندیان(۵ هزار و ۸۳۷) دور دوم
۱۹۶ سقز و بانه بهزاد رحیمی ۳۴ هزار و ۴۳۹
۱۹۷ قروه و دهگلان پرویز اوسطی ۱۷ هزار و ۱۹۶
۱۹۸ مریوان و سروآباد شیوا قاسمی پور ۸ هزار و ۵۲۸

 

*استان کرمان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۹۹ کرمان و راور محمدرضا پورابراهیمی ۱۳۰ هزار و ۱۹۵
۲۰۰ کرمان و راور محمد حسین زاهدی ۹۰هزار و ۷۱۴
۲۰۱ رفسنجان و انار حسین جلالی ۵۳ هزار و ۷۸۸
۲۰۲ زرند و کوهبنان عفت شریعتی کوهبنانی ۴۴ هزار و ۴۵۳
۲۰۳ کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب منصور شکراللهی ۱۰۵ هزار و ۴۱۷
۲۰۴ سیرجان و بردسیر حسن پور بیگلری ۴۸ هزار و ۸۶۴
۲۰۵ جیرفت ذبیح‌الله اعظمی‌ساردویی ۵۳ هزار و ۲۰۲
۲۰۶ بم، ریگان، فهرج و نرماشیر موسی غضنفرآبادی ۷۹ هزار و ۳۹۲
۲۰۷ شهر بابک مصطفی رضا حسینی قطب آبادی ۱۳ هزار و ۳۵۰ رای
۲۰۸ بافت، رابر و ارزوئیه صمدالله محمدی ۱۸ هزار و ۲

 

*استان کرمانشاه

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۰۹ کرمانشاه عبدالرضا مصری ۹۵ هزار و ۶۱ رای
۲۱۰ کرمانشاه محمد رشیدی ۵۷ هزار و ۱۷۰
۲۱۱ کرمانشاه سلمان محمدی با ۴۰ هزار و ۱۵۷ رای و ابراهیم عزیزی با ۳۹ هزار و ۴۹۵ دور دوم
۲۱۲ کنگاور، صحنه و هرسین علی رضایی
۲۱۳ اسلام‌آباد غرب مجتبی بخشی‌پور (۱۴.۳۴۹) و نادر نادری (۱۳.۱۲۷) مرحله دوم
۲۱۴ قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب شهریار حیدری ۲۷ هزار و ۸۰۱
۲۱۵ سنقر سید جواد حسینی کیا ۱۰ هزار و ۹۳۵
۲۱۶ پاوه، جوانرود، ثلاث‌باباجانی و روانسر آرش زره‌تن‌لهونی ۳۰ هزار و ۶۱۶

 

*‌استان کهگیلویه‌وبویراحمد

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۱۷ کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده سید محمد موحد ۷۵ هزار و ۸۵۱
۲۱۸ گچساران و باشت غلامرضا تاج گردون ۳۸ هزار و ۳۵۲
۲۱۹ بویراحمد و دنا مهدی روشنفکر ۶۶ هزار و ۵۹۹

 

*استان گلستان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۲۰ گرگان و آق‌قلا رمضانعلی سنگدوینی ۵۳ هزار و ۱۰۰
۲۲۱ گرگان و آق‌قلا غلامرضا منتظری ۴۰ هزار و ۸۹۳
۲۲۲ مینودشت، کلاله، مراوه‌تپه و گالیکش رضا آریان‌پور ۴۲ هزار و ۹۴۷
۲۲۳ آزادشهر و رامیان غلامعلی کوهساری ۳۸ هزار و ۶۱۵
۲۲۴ گنبد کاووس امامقلیچ شادمهر ۳۱ هزار و ۸۲۶
۲۲۵ علی‌آباد رحمت الله نوروزی ۳۵ هزار و ۹۰۷
۲۲۶ کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان عبدالجلال ایری (۲۱.۲۰۶) و رجب محمدآبادی (۱۴.۹۸۳) مرحله دوم

 

*استان گیلان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۲۷ رشت جبار کوچکی‌نژاد ۵۰ هزار و ۶۲۸
۲۲۸ رشت سید علی آقازاده‌دافساری ۴۷ هزار ۰۵۷
۲۲۹ رشت محمدرضا احمدی ۳۳ هزار و ۹۹۲
۲۳۰ لنگرود پرویز محمدنژاد قاضی‌محله ۲۲ هزار و ۶۳۳
۲۳۱ رودبار مهرداد گودرزوند چگینی ۱۶ هزار و ۱۹۹
۲۳۲ بندر انزلی احمد دنیامالی ۱۶ هزار و ۷۳۵
۲۳۳ صومعه‌سرا سید کاظم دلخوش ۲۸ هزار و ۱۷۶
۲۳۴ رودسر و املش محمد صفری ملکیان ۲۵ هزار و ۴۷۴
۲۳۵ تالش و رضوان‌شهر حسن محمدیاری ۳۰ هزار و ۸۲۷
۲۳۶ فومن و شفت خلیل بهروزی‌فر ۴۷ هزار و ۸۵۱
۲۳۷ آستانه اشرفیه محمد علی رمضانی ۱۳ هزار  و ۹۴۸
۲۳۸ لاهیجان رسول فرخی میکال ۱۸ هزار و ۶۲۰
۲۳۹ آستارا غلامرضا مرحبا ۱۴ هزار و ۸۳۴

 

*استان لرستان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۴۰ خرم‌آباد و دوره مرتضی محمودوند ۴۳ هزار و ۸۳۴
۲۴۱ خرم‌آباد و دوره مهرداد ویس‌کرمی ۳۸ هزار و ۰۷۷
۲۴۲ بروجرد عباس گودرزی ۴۹ هزار و ۱۷۰
۲۴۳ بروجرد فاطمه مقصودی ۱۷ هزار و ۸۹۱
۲۴۴ الیگودرز محمد خدابخشی ۲۹ هزار و ۳۸۱
۲۴۵ دلفان و سلسله یحیی ابراهیمی ۲۹ هزار و ۴۴۶
۲۴۶ دورود و ازنا حسین گودرزی ۲۸ هزار و ۴۳۰
۲۴۷ پلدختر سید حمیدرضا کاظمی ۲۵ هزار و ۶۸۹
۲۴۸ کوهدشت محمدرضا مبلغی ۶۲ هزار و ۵۵

 

*استان مازندران

 


فرستاده شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای نتایج نهایی انتخابات مجلس یازدهم بسته هستند

متأسفم، نظرات این نوشته بسته است.


Check Google Page Rank