مهدی باسمچی: مجلس نهم نیاز به حضور نمایندگان جوان و خوش فکر دارد

1390/12/10 - 16:44

 

مهدی باسمچی کاندیدای مستقل تهران گفت: مجلس نهم نیاز به حضور نمایندگان جوان و خوش فکر دارد.

 

بنابر گزارش روابط عمومی ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور، وی که در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر کاندیدا شده است در گفتگویی ادامه داد: با احترامی که برای همه کاندیداهای میانسال و با تجربیات طولانی دارم ولی به شدت معتقدم جوان گرایی در میان نمایندگان مجلس به پویایی و خلاقیت های فکری این نهاد عظیم کمک شایانی خواهد کرد.

وی تاکید کرد: وقتی کشور ایران از جوانان پرشور و انقلابی و در عین حال هوشمند و فعال درعرصه های مختلف برخوردار است قطعاً مجلس آن نیز می بایست در برگیرنده نمایندگانی باشد که جوانی و نشاط را به همراه داشته و در تصویب مجموعه لوایح و قوانین تزریق انرژی مثبت به بدنه جامعه را در همه حال در نظر داشته باشد.

باسمچی که کارشناس ارشد علوم سیاسی و ارتباطات است افزود: متاسفانه در خیلی از مواقع، سیاه نمایی های کاذب و القای انرژی منفی به لایه های مختلف جامعه از درون مجلس و از میان برخی از نمایندگان صورت گرفته که به نظر می رسد ناشی از انواع درگیری ها و تسویه حساب های سیاسی است.

وی گفت: این در حالی است که مردم ایران اسلامی این روزها و با توجه به فشارهای بین المللی که در زندگی جاری آنها نیز بی تاثیر نیست، نیاز به آرامش روانی و فکری دارند.

مهدی باسمچی در پایان تاکید کرد: مردم در ۱۲ اسفند با شناخت از برنامه های کاندیداها می بایست نامزدهایی را برای ورود به مجلس برگزینند که فارغ از دسته بندی های سیاسی و با تکیه بر استقلال فکری خود قصد خدمتگزاری به مردم را داشته باشند.


فرستاده شده در ائتلاف کاندیداهای مستقل مجلس نهم،انتخابات مجلس شورای اسلامی،انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی | بدون نظر

ارسال نظر


Check Google Page Rank