مقام معظم رهبری: هر چه انتخابات پرشورتر باشد، برای امنیت کشور بهتر است

1390/12/12 - 09:13

رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: هرچه انتخابات پرشورتر برگزار شود برای آینده و آبرو و حفظ امنیت و مصونیت کشور بهتر است.

 حضرت‌ آیت‌الله خامنه‌ای پس از انداختن رای خود در صندوق شماره ۱۱۰ نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با تشکر از خبرنگاران، نقش آنان را در توجه دادن مردم به پدیده انتخابات که هر یکی دو سال در کشور تکرار می‌شود را موثر دانستند و در بیان توصیه‌ای به مردم اظهار کردند: معتقدم حضور در انتخابات وظیفه و همچنین حقی است که متعلق به همه ماست و باید از این حق استفاده کنیم و وظیفه‌مان را انجام دهیم.

 

به گزارش ایلنا، ایشان خاطرنشان کردند: حضور اول وقت در پای صندوق‌های رای مثل نماز هرچه به اول وقت نزدیک‌تر باشد فضیلت بیشتری دارد. البته این امر به لحاظ شرعی مطرح نیست، بلکه بر اساس نگاه عقلایی وقتی انسان جمعه اول وقت این کار را انجا دهد دغدغه حضور در ساعات پایانی و شلوغی پای صندوق‌های رای را نخواهد داشت.

ایشان تاکید کردند: مردم عزیز ما این کار را با احساس حجت بین خود و خدای متعال انجام دهند و نام هر ۳۰کاندیدا را نیز در برگه‌های رای بنویسند.

حضرت آیت الله خامنه‌ای با تاکید بر اهمیت این دوره از انتخابات خاطرنشان کردند: انتخابات همیشه برای کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران حائز اهمیت بوده و همیشه پیام‌هایی را برای دوستان و دشمنان ما داشته است.

ایشان افزودند: ۳۳ سال از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد، در انقلاب‌های دیگر دنیا با گذشت زمان مردم خسته و دلزده شده و تغییر کرده‌اند این در حالی است که ملت ما با عزم راسخ پس از ۳۳ سال راه خود را ادامه داده و همان خصوصیات را دارد.

ایشان اظهار کردند: این روزها قدرت‌های شکست خورده استکباری می‌خواهند با ایجاد هیاهو خود را حفظ کنند، مسائلی مانند حقوق بشر و تحریم و البته تهدیدهای لفظی را علیه ایران به کار می‌برند. ملت ایران پاسخ آن‌ها را با عمل خود نشان خواهند داد و هرچه امروز بیشتر بیایند برای کشور مفیدتر است و هرچه انتخابات پرشورتر برگزار شود برای آینده و آبرو و حفظ امنیت و مصونیت کشور بهتر است.


مربوط به:،،،
فرستاده شده در اخبار | بدون نظر

ارسال نظر


Check Google Page Rank