رمضانی: در ائتلاف کاندیداهای مستقل، سرمایه هر کاندیدا، طرح‌های اوست

1390/10/08 - 13:54

 دبیر شورای هماهنگی ائتلاف کاندیداهای مستقل گفت: در حال حاضر انتخابات عرصه و جولان فعالان اقتصادی است و حمایت مالی بسیار تاثیرگذار است؛ در ائتلاف ما سرمایه هر کاندیدایی اندیشه و طرح‌های وی برای اداره کشور است.

 به گزارش خبرنگار سایت انتخابات ایران – انتیران، مستقر در فرمانداری تهران، حسین رمضانی خردمردی، دبیر شورای هماهنگی ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور،  امروز پنجشنبه با حضور در فرمانداری تهران برای انتخابات آینده مجلس ثبت‌نام و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ائتلاف کاندیداهای مستقل برای اولین بار در کشور شکل گرفت و مجلس هشتم به مدت ۲۰ روز فعالیت در ۱۶ استان ۷۱ عضو گرفته و ۹ نفر از این تعداد وارد مجلس شدند.

 دبیر شورای هماهنگی ائتلاف کاندیداهای مستقل تصریح کرد: در حال حاضر انتخابات عرصه و جولان فعالان اقتصادی است و حمایت مالی بسیار تاثیرگذار است؛ در ائتلاف ما سرمایه هر کاندیدایی اندیشه و طرح‌های وی برای اداره کشور است.

وی در ادامه به محورهای این ائتلاف اشاره کرد و گفت: دو طرح "وزارت خانواده" و "اتحادیه کشورهای وارث تمدن ایرانی" و همچنین طرح "رئیس جمهور ایرانیان" طرح های عملی و جذابی هستند که به عنوان محور ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور در اختیار همه اعضای ائتلاف قرار خواهد گرفت.

رمضانی در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران درباره نسبت طرح اتحادیه کشورهای وارث تمدن ایرانی با افکار آقای رحیم مشایی یادآور شد:‌ طرح تشکیل اتحادیه کشورهای وارث تمدن ایرانی برای اولین بار در سال ۸۲ مطرح شده و در ۰۲/۱۰/۸۲ در روزنامه ایران به چاپ رسید.

وی افزود: البته مکاتباتی با رؤسای جمهور محترم فعلی و پیشین درباره این طرح انجام شد و ممکن است آقای مشایی به عنوان رئیس دفتر رئیس جمهور از این طرح خبرداشته باشد یا این طرح را قبول داشته باشد؛ اما ما با او موافق نیستیم؛ چون او از تمدن ایرانی بهره برداری سیاسی می کند.

 


مربوط به:،،،
فرستاده شده در ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور،ائتلاف کاندیداهای مستقل مجلس نهم | بدون نظر

ارسال نظر


Check Google Page Rank