رضا رحمانی به ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور پیوست

1386/12/16 - 16:16

رضا رحمانی به ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور پیوست  یک روز پس از اعلام عضویت عشرت شایق، نماینده فعلی مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور، دبیرکل ائتلاف از عضویت رضا رحمانی، دیگر نماینده این حوزه انتخاباتی به این ائتلاف خبر داد.

به گزارش فارس به نقل از دبیرخانه کل ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور، حسین رمضانی خردمردی گفت: رضا رحمانی پس از چند روز، با بررسی دقیق محورهای «ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور» به این ائتلاف مستقل و مردمی پیوست.
رمضانی خردمردی، ضمن ابراز خرسندی از تکمیل اعضای ائتلاف کاندیداهای مستقل در حوزه انتخاباتی تبریز گفت: به رغم زمان کم باقی‌مانده تا برگزاری انتخابات، یقینا عضویت چهره‌های سرشناسی چون آقای رحمانی و خانم شایق، بیانگر قوت و مقبولیت محورهای ائتلاف و باعث تقویت انسجام کاندیداهای مستقل خواهد شد.
وی با اعلام این که دیگر اعضای ائتلاف در حوزه انتخابی تبریز با رایزنی‌های انجام شده توسط دبیر ائتلاف کاندیداهای مستقل استان آذربایجان شرقی تکمیل شده و به زودی اعلام خواهد شد، افزود: طی سه روز گذشته ۲۳ درخواست جدید عضویت در ائتلاف از شهرستان‌های مختلف کشور دریافت شده و با توجه به استقبال کاندیدهای مستقل، پذیرش عضویت در این ائتلاف تا روز سه‌شنبه آینده انجام خواهد شد.


مربوط به:،،،،،،
فرستاده شده در ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور،ائتلاف کاندیداهای مستقل مجلس هشتم،اخبار،انتخابات مجلس شورای اسلامی،انتخابات هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی | دیدگاه‌ها برای رضا رحمانی به ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور پیوست بسته هستند

متأسفم، نظرات این نوشته بسته است.


Check Google Page Rank