دبیرخانه ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور آغاز به کار کرد

1394/10/06 - 11:37

eatelaflogoدبیرخانه ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور برای شرکت در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور، این تشکل سیاسی با پایان یافتن مهلت ثبت نام نامزدها و آغاز به کار فرایند تائید صلاحیت از سوی مراجع مربوط، کار خود را همچون دوره های پیشین مجلس شورای اسلامی در تهران و شهرستانها آغاز نمود.
سایت این ائتلاف به دبیرکلی حسین رمضانی خردمردی به نشانی eatelaf.ir  روزانه با انتشار اخبار سیاسی و انتخاباتی ضمن معرفی و اهداف تشکیل این ائتلاف نسبت به ثبت نام از متقاضیان اقدام می نماید.

دبیرخانه ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور با تکیه بر فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر عدم وابستگی نمایندگان مجلس به کانون های قدرت و ثروت از سال ۱۳۸۶ همزمان با هشتمین دوره مجلس، شرایطی را فراهم نمود تا نامزدهای مستقل و غیر حزبی برای معرفی بیشتر خود، صرفه جویی در هزینه ها و به کارگیری خرد جمعی برای ورود به عرصه قانونگذاری کشور در قالب یک ساختار سیاسی، رسمی و قانونی مبادرت به تبلیغات و فعالیت های انتخاباتی خود نمایند.
بر اساس این گزارش، این ائتلاف در اسفند سال ۹۰ با ارائه فهرستی ۳۰ نفره در تهران و نیز معرفی برخی نامزدها در شهرستانها با سرلیستی چند تن از نمایندگان شناخته شده و مطرح و فعلی مجلس که به رغم منتسب نمودن ایشان به جریان های مختلف سیاسی از سوی برخی محافل و رسانه ها همواره با صراحت، مانع از اقدامات غیرقانونی در مقابله با کانون های قدرت و ثروت در فرایند صحیح سیاسی کشور تلاش می نمایند، توانست سهم بسزایی در ترکیب نمایندگان دوره نهم مجلس شورای اسلامی داشته باشند.


مربوط به:،،
فرستاده شده در ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور،انتخابات مجلس شورای اسلامی | بدون نظر

ارسال نظر


Check Google Page Rank