آغاز به کار دبیرخانه ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور برای فعالیت در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا

1399/12/19 - 16:06

 دبیرخانه «ائتلاف کاندیداهای مستقل» برای حضور در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا فعالیت رسمی خود را از سر گرفت.

به گزارش روابط عمومی ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور، این ائتلاف باسابقه مستمر انتخاباتی، همانند انتخابات‌های ادوار مجلس شورای اسلامی و شوراهای اسلامی شهر و روستا، همزمان با نزدیک شدن به سالروز مبعث پیامبر رحمت، حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (صلی الله علیه و آله)، فعالیت رسمی و رسانه‌ای خود را برای عضو گیری از میان داوطلبان مستقل و تأیید صلاحیت شده انتخابات شورای شهر تهران و شهرهای سراسر کشور، آغاز کرد.


بنا بر این گزارش، «همفکری، انسجام و سازماندهی کاندیداهای مستقل در قالب یک تشکل سیاسی»، از اهداف بلند مدت و «همفکری و همکاری برای رقابت جدی در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا» از مهمترین اهداف این ائتلاف در انتخابات ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا بیان شده است.

گفتنی است ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور، به دبیرکلی حسین رمضانی خردمردی، با تکیه بر فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر عدم وابستگی نمایندگان منتخب مردم به کانون های قدرت و ثروت از سال ۱۳۸۶ همزمان با هشتمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، شرایطی را فراهم نمود تا کاندیداهای مستقل و غیر حزبی برای معرفی بیشتر خود، صرفه جویی در هزینه ها و به کارگیری خرد جمعی برای ورود به عرصه قانونگذاری و نظارت در عرصه ملی و شهری، در قالب یک سازوکار قانونی، به مدیریت برنامه ها و فعالیت های انتخاباتی خود بپردازند.

دبیرخانه این ائتلاف، از طریق وب سایت رسمی خود، به نشانی www.eatelaf.ir ، نسبت به ثبت نام کاندیداهای مستقل و تأیید صلاحیت شده ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا اقدام می نماید.


مربوط به:،،،،،،
فرستاده شده در ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور،اخبار،انتخابات شوراها | بدون نظر

ارسال نظر


Check Google Page Rank